To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet dla Rodzica

dostępnych: 0

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  Bilet dla Ucznia

dostępnych: 0

Wyprzedane Brak wolnych miejsc

"Jeśli umiecie diagnozować radość dziecka i jej natężenie, musicie dostrzec, że najwyższa jest radość z pokonanej trudności, osiągniętego celu, odkrytej tajemnicy. Radość triumfu i szczęście samodzielności, opanowania i władania." ~ Janusz Korczak Szanowni Państwo,

Otwieramy drzwi do rekrutacji na rok 2023/2024!
Co dzień otwieramy nowe drzwi do szczęścia, by nie ustawać w eksploracji i zachwycie. Tak właśnie rozumiemy proces edukacji.

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty do klasy pierwszej w Szkole Podstawowej Thinking Zone.
Prosimy o zarezerwowanie terminu w kalendarzach 29 listopada 2022 roku, godz. 17:00 - 19:00.
Zapraszamy z przyszłymi uczniami, będą również mieli co robić 🙂

RAMOWA AGENDA:

17:00 - 18:00 - w świecie VESS - warsztat dla rodziców - Łukasz Wdowczyk, Natalia Kopyść
17:00 - 18:00 - w świecie VESS - warsztat dla dzieci - Aleksandra Stachnowicz, Izabela Mańkowska
18.00 - 18:30 - w świecie Thinking Zone - Łukasz Wdowczyk, Natalia Kopyść, Dorota Rybak
18:30 - 19:00 - Q&A - sesja pytań i odpowiedzi

PROWADZĄCY:

🟠 Łukasz Wdowczyk
Dyrektor szkoły, tutor, nauczyciel matematyki, fizyki, informatyki. Edukacja jest dla niego przygodą, która nigdy nie zaczyna się kończyć. Niezależnie od tego, czy zgłębia problematykę nauk przyrodniczych, przebija się przez dzieła filozoficzne, tłumaczy teksty napisane w języku łacińskim bądź czyta literaturę japońską w oryginale, próbuje wykorzystać każdy moment na poszerzanie zrozumienia świata.

🟠 Natalia Kopyść
Wicedyrektor, Koordynator VESS, nauczycielka geografii, chemii oraz przyrody, a także tutor w Szkole podstawowej i Liceum Thinking Zone. W swojej pracy codziennie pokazuje uczniom, że nauka nie polega jedynie na bezrefleksyjnej nauce materiału na pamięć. Razem z uczniami przygląda się różnym zagadnieniom, szuka połączeń i umożliwia ich zrozumienie.

🟠 Dorota Rybak
Psycholog w Szkole Podstawowej i Liceum Thinking Zone. Liderka ds. Relacji, członkini Zespołu Zarządzającego Thinking Zone.
Oprócz studiów psychologicznych w Polsce ukończyła również studia psychologiczne w Stanach Zjednoczonych. W Process Work Institute w Portland była studentką Arnolda Mindella, twórcy psychologii procesu. Jest również trenerką, certyfikowaną mediatorką i terapeutką.

🟠 Izabela Mańkowska
Pedagog, terapeutka pedagogiczna i integracji sensorycznej (SI). Autorka i współautorka publikacji dotyczących wspomagania rozwoju dzieci i młodzieży. Pasjonatka z głową pełną pomysłów. Uważa, że w bajce dziecko może najpiękniej odkrywać swoje emocje.

🟠 Aleksandra Stachnowicz
Wychowawczyni obecnej pierwszej klasy Szkoły Podstawowej Thinking Zone. W Sali tej klasy często można zobaczyć, jak uczniowie planują wycieczki, realizują samodzielne projekty czy badają wyniki eksperymentów. Aleksandra jest niezwykle pomysłowa i zaangażowana w to, aby już od pierwszych dni w szkole dzieci nabywały kompetencji łączenia faktów, wnioskowania i ich krytycznego weryfikowania.

🟡🟠🟣

Zapraszamy na spotkanie informacyjne, podczas którego dowiesz się, na czym się opieramy, ucząc, przede wszystkim myślenia, wartości i praktycznej mądrości.

Serdecznie Zapraszamy
Zespół Thinking Zone


MIEJSCE SPOTKANIA:
📍 Thinking Zone
al. Grunwaldzka 472 
80-309 Gdańsk

TERMIN SPOTKANIA:
⏰ 29 listopada 2022 roku [wtorek], od godziny 17:00 do godziny 19:00

LICZBA UCZESTNIKÓW:
🎯 20 Uczniów
🎯 40 Rodziców

CENA:
Spotkanie i warsztaty dla Rodziców i Uczniów są bezpłatne

W RAZIE PYTAŃ ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:
📩 [email protected]
📲 +48 606424705


Organizator (FUNDACJA THINKING ZONE) zastrzega sobie prawo do rozpowszechniania wizerunku uczestników wydarzenia jako elementów imprezy publicznej.

Zobacz również:

szkolenia Edukacja wydarzenia 80-309 Gdańsk