opole.dev #1

28 Lutego 2023, 18:00 (Wtorek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Rejestracja
już niedostępne -

Opole.dev to kwartalne spotkania opolskiego środowiska związanego z szeroko pojętym IT, a w szczególności z wytwarzaniem oprogramowania. Zapraszamy każdego entuzjastę informatyki, a przede wszystkim doświadczonych i aspirujących programistów, testerów, grafików, specjalistów od UI/UX, administratorów, DevOpsów, wdrożeniowców, speców od bezpieczeństwa w sieci, analityków, managerów.


Komputer na bok - spotkajmy się w realu! Zapraszamy na inauguracyjne spotkanie opole.dev!


Fuelio - dev story

Pierwsze spotkanie zaczniemy wystąpieniem opolskiej gwiazdy programowania Adriana Kajdy, twórcy Fuelio - popularnej aplikacji mobilnej do zarządzania kosztami pojazdów. Fuelio w 2015 roku dołączyło do portfolio firmy Sygic i ciągle jest przez niego rozwijane. Adrian jest również mentorem technologicznym Google od 2017 roku (Google Developers Launchpad / Google For Startups). Opowie historię Fuelio od strony programisty Androida. 


DevOps w branży motoryzacyjnej

Drugim prelegentem będzie Tomasz Kołłątaj. To doświadczony specjalista od wszystkiego co ciągłe: Continuous Integration, Continuous Testing i Continuous MonitoringZawodowo zajmuje się informatyką od 1999 roku. W branży motoryzacyjnej od 2010 roku: samochody autonomiczne, sensory, big data w Daimler, VW group i BMW. Tomek opowie o specyfice pracy programistyczno-operacyjnej w branży motoryzacyjnej.


Wydarzenie pod patronatem honorowym Prezydenta Miasta Opola Pana Arkadiusza Wiśniewskiego.

 

Zobacz również:

konferencje IT Informatyka Programowanie wydarzenia Opole