opole.dev #2

23 Maja 2023, 18:00 (Wtorek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Rejestracja
już niedostępne -

opole.dev to kwartalne spotkania opolskiego środowiska związanego z szeroko pojętym IT, a w szczególności z wytwarzaniem oprogramowania. Zapraszamy każdego entuzjastę informatyki, a przede wszystkim doświadczonych i aspirujących programistów, testerów, grafików, specjalistów od UI/UX, administratorów, DevOpsów, wdrożeniowców, speców od bezpieczeństwa w sieci, analityków, managerów.


C++ i Python w budownictwie: open-source prosto z Opola!

Seweryn Kokot to programujący profesor budownictwa, który prowadzi przedmioty i badania naukowe związane z komputerową analizą konstrukcji. Opowie o swoim wkładzie w rozwój OpenSees i o swojej autorskiej, tworzonej w Pythonie, bibliotece OpsVis, służącej do wizualizacji modeli i wyników analiz z OpenSees. Oba te narzędzia są używane przez naukowców, inżynierów i studentów na całym świecie.


Czy UX musi być na sterydach?

Krzysztof Jagiełka opowie o projektowaniu i wdrażaniu produktów cyfrowych i usług w omnichannel'owyn świecie. Będzie o czymś, co dla każdego z nas i naszych klientów wydaje się dziś oczywiste i "must have". Ale czy na pewno tak jest? A może to tylko mrzonki? Szczegóły poznamy podczas prezentacji na przykładzie projektowania doświadczeń i procesów sprzedaży dla Santander Bank Polska i nie tylko.


opole.dev to nie tylko prelekcje

Poza prelekcjami będzie możliwość poznania i porozmawiania z ekspertami oraz pasjonatami związanymi z branżą IT. Będzie to doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń z ludźmi z różnych dziedzin.


Komputery na bok - spotkajmy się w realu!

Wydarzenie objęte patronatem honorowym Prezydenta Miasta Opola Arkadiusza Wiśniewskiego.


Zobacz również:

konferencje IT Informatyka Programowanie wydarzenia Opole