Opolski trzeci sektor online

28 Kwietnia 2020, 19:00-21:00 (Wtorek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet na spotkanie opolskiego trzeciego sektora
już niedostępne -

Opolski trzeci sektor online

Zastanawiasz się jak działać w aktualnej sytuacji? Na jakie wsparcie mogę liczyć teraz? Co z dotacjami na realizację zadań publicznych? Czy są tak naprawdę jakiekolwiek pieniądze dla organizacji pozarządowych w ramach działań tarczy antykryzysowej? Jakie są inne możliwości? Jak radzą sobie teraz inne organizacje, grupy nieformalne, koła gospodyń, rady dzielnic, kluby sportowe, spółdzielnie socjalne itd.?

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane, które działają społecznie, wolontariuszki i wolontariuszy, osoby działające w organizacjach pozarządowych oraz grupach nieformalnych.

Spotkanie opolskiego trzeciego sektora online odbędzie się we wtorek 28-go kwietnia od 19:00 do 21:00. Obowiązują zapisy. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Opolski trzeci sektor online jest kontynuacją zapoczątkowanego w 2019 roku cyklu działań wspierających opolski trzeci sektor w Talentowni. Tym razem w przestrzeni wirtualnej. W odpowiedzi na aktualne potrzeby. Każda osoba, która zgłosi chęć udziału, zapisze się w formularzu otrzyma maila z informacją o danych technicznych oraz linka do spotkania. Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom. Mail zostanie przesłany do wtorku do godziny 17:00. Zapisy na wydarzenie możliwe tylko do wtorku do godziny 16:00. Nie zastanawiaj się zbyt długo. 

Do zobaczenia i usłyszenia już w najbliższy wtorek od godzinie 19tej. 

Dużo spokoju i zdrowia życzy zespół Fundacji Kwitnące Talenty

Zobacz również:

konferencje wydarzenia Opole