To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet dla jednej osoby

dostępnych: 0

Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Czy Plac Wałowy jest częścią Dolnego Miasta? Skąd wzięła się nazwa Bastionu św. Gertrudy? Gdzie na Placu stał lombard miejski? Co wisiało kiedyś nad wjazdem do Bramy Nizinnej? Dlaczego w okolicy czuć było kiedyś intensywny zapach kawy? To tylko kilka z mnóstwa fascynujących pytań, na które podczas spaceru odpowiedzą Opowiadacze Historii! Wydarzenie odbywa się w ramach trzydniowego projektu MIASTO, WRACAM. Pełen program wydarzenia znajdziecie na https://ikm.gda.pl/projekt/miasto-wracam/ lub na wydarzeniu https://fb.me/e/yBU6CE0T. W razie problemów z zapisami, można skontaktować telefonicznie się z Punktem Informacji Kulturalnej 664 976 052.

Przewodniczka Elżbieta Woroniecka od urodzenia mieszka na Dolnym Mieście, jest współzałożycielką Stowarzyszenia Opowiadacze Historii Dolnego Miasta w Gdańsku, lokalną przewodniczką i miłośniczką historii dzielnicy. Prowadzi dom sąsiedzki Inkubator Sąsiedzkiej Energii (ISE). Amatorsko zajmuje się fotografią.

Wydarzenie "Miasto, wracam" jest organizowane w ramach programu "UrbCultural Planning", współfinansowanego ze środków Programu Interreg Baltic Sea Region.

Zapisując się na wydarzenie akceptujesz REGULAMIN oraz potwierdzasz, że:

1. Według mojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną wirusem SARS-CoV-2 oraz nie przebywam na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. Jeżeli wystąpią u mnie objawy choroby nie wezmę udziału w spacerze i poinformuję o tym Organizatora.*
2. Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Spaceru i zobowiązuję się do jego przestrzegania.*
3. Oświadczam, że zapoznałem się z Klauzulą Informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Instytut Kultury Miejskiej w celu: przyjęcia mojego zgłoszenia na spacer oraz uczestniczenia w nim, zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych**.

*Oświadczenie jest obowiązkowe. Osoby nie spełniające warunków określonych w oświadczeniu nie mogą wziąć udziału w Spacerze.
** Zgoda jest obowiązkowa, a jej niewyrażenie wiąże się z niemożliwością wzięcia udziału w spacerze.


Zobacz również:

sport i rekreacja Miasto wydarzenia Gdańsk