To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet dla jednej osoby

dostępnych: 12

już niedostępne -

Czy Plac Wałowy jest częścią Dolnego Miasta? Skąd wzięła się nazwa Bastionu św. Gertrudy? Gdzie na Placu stał lombard miejski? Co wisiało kiedyś nad wjazdem do Bramy Nizinnej? Dlaczego w okolicy czuć było kiedyś intensywny zapach kawy? To tylko kilka z mnóstwa fascynujących pytań, na które podczas spaceru odpowiedzą Opowiadacze Historii! Wydarzenie odbywa się w ramach trzydniowego projektu MIASTO, WRACAM. Pełen program wydarzenia znajdziecie na https://ikm.gda.pl/projekt/miasto-wracam/ lub na wydarzeniu https://fb.me/e/yBU6CE0T. W razie problemów z zapisami, można skontaktować telefonicznie się z Punktem Informacji Kulturalnej 664 976 052.

Jacek Górski jest prezesem stowarzyszenia Opowiadacze Historii Dolnego Miasta i Lokalnym Przewodnikiem po Dolnym Mieście. Gromadzi żywą pamięć i kolekcjonuje pamiątki z Dolnego Miasta - dzielnicy, na której mieszka od urodzenia.

Wydarzenie "Miasto, wracam" jest organizowane w ramach programu "UrbCultural Planning", współfinansowanego ze środków Programu Interreg Baltic Sea Region.

Zapisując się na wydarzenie akceptujesz REGULAMIN oraz potwierdzasz, że:

1. Według mojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną wirusem SARS-CoV-2 oraz nie przebywam na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. Jeżeli wystąpią u mnie objawy choroby nie wezmę udziału w spacerze i poinformuję o tym Organizatora.*
2. Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Spaceru i zobowiązuję się do jego przestrzegania.*
3. Oświadczam, że zapoznałem się z Klauzulą Informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Instytut Kultury Miejskiej w celu: przyjęcia mojego zgłoszenia na spacer oraz uczestniczenia w nim, zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych**.

*Oświadczenie jest obowiązkowe. Osoby nie spełniające warunków określonych w oświadczeniu nie mogą wziąć udziału w Spacerze.
** Zgoda jest obowiązkowa, a jej niewyrażenie wiąże się z niemożliwością wzięcia udziału w spacerze.


Zobacz również:

sport i rekreacja Miasto wydarzenia Gdańsk