To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatna wejściówka
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Aby uczestniczyć w wydarzeniu należy kliknąć w ten link - tutaj.


Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach razem z Kancelarią Radców Prawnych JGA zapraszają na kolejne wydarzenie z cyklu "O prawie przy kawie: Jak uniknąć błędów przy zakładaniu i prowadzeniu spółek prawa handlowego?".

Webinar odbędzie się 13 kwietnia o godzinie 10:00 na platformie Teams.

Wraz ze wzrostem gospodarczym, od kilku lat w Polsce odnotowuje się istotny wzrost liczby zarejestrowanych spółek prawa handlowego. Obecnie jest ich około 500 tysięcy. Wśród nich znajdują się nie tylko ogromne korporacje, ale i małe firmy rodzinne, lokalni przedsiębiorcy, start-upy. Mimo różnicy w wielkości biznesu, wiele obowiązków jest tożsamych dla wszystkich spółek.

Przedsiębiorcy mają mnóstwo świetnych pomysłów na prowadzenie biznesu, nie każdy z przedsiębiorców ma świadomość wymagań prawnych z tym związanych, a brak dostosowania się do nich może pociągać za sobą szereg konsekwencji zarówno dla spółki, jak i wspólnika lub członka zarządu.

W ramach wydarzenia zaprezentowane zostaną najczęściej spotykane błędy przy zakładaniu i prowadzeniu spółek prawa handlowego, sposoby, jak ich unikać, a jeżeli już się pojawiły, jak je rozwiązać.


PROWADZĄCA

Radca prawny Natalia Kącka specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących prawa gospodarczego i handlowego oraz prawie rynku kapitałowego. Zajmuje się obsługą prawną spółek kapitałowych, w tym spółek publicznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Doradza w zakresie połączeń i przekształceń spółek oraz zawierania umów.


UCZESTNICY

Wydarzenie jest w szczególności skierowane do osób zarządzających spółkami prawa handlowego oraz kadry zarządzającej wyższego szczebla.

Zobacz również:

szkolenia Branża szkoleniowa Kawa Networking Prawo