To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatna wejściówka
już niedostępne -

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach razem z Kancelarią Radców Prawnych JGA zapraszają na kolejne wydarzenie z cyklu "O prawie przy kawie", które odbędzie się 27 października w godz. 10.00-13.00 w siedzibie Izby przy ul. Opolskiej 15 w Katowicach.

Główny temat: RegTech, LegalTech, FinTech, InsTech - czyli technologie największych korporacji, dziś dostępne dla niemal każdej firmy. 

Mimo dużej łatwości do otaczania się technologią w życiu prywatnym (smartphony, inteligentne lodówki, smart grille ogrodowe, asystenci cyfrowi, asystenci parkowania itd.) w dalszym ciągu wielu przedsiębiorców boi się nowych technologii w swoich firmach.

Dziś jednak nowoczesne technologie nie są już zarezerwowane dla wielkich korporacji i nie wymagają dużych nakładów finansowych. Na szkoleniu pokażemy jak wiele niesamowitych narzędzi jest dostępnych dla biur rachunkowych, działów handlowych czy działów HR, bez konieczności wydawania fortuny.

W trakcie spotkania odczarujemy egzotyczne skróty i udowodnimy, że najlepsze technologie są tak samo dostępne dla MŚP jak dla korporacji.

Wydarzenie jest w szczególności skierowane do osób zarządzających przedsiębiorstwami (w tym w obszarze finansów), które poszukują sposobów na ograniczenie ryzyka poprzez usprawnienie różnych procesów biznesowych.

PRELEGENT
Mateusz Piech jest doradcą podatkowym i rozpoznawanym twórcą oprogramowania dla biznesu (zwycięzca Legal Hackaton 2022). Na co dzień zajmuje się doradztwem strategicznym dla biznesu i planowaniem podatkowym oraz budowaniem startupu technologicznego JGA IT Solutions.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy!


Kontakt organizacyjny:

Zespół ds. edukacji, doradztwa i projektów

szkolenia@rig.katowice.pl

tel.: 32/ 351 11 86

Zobacz również:

szkolenia Branża szkoleniowa Kawa Networking Prawo wydarzenia Katowice