To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatna wejściówka
już niedostępne -

Prawie każdego roku osobom zarządzającym firmowymi finansami przychodzi mierzyć się ze zmianami przepisów podatkowych, które będą wpływać na biznes. 2022 rok nie jest inny, a Polski Ład został już odmieniony przez tyle przypadków, że w głowach polskich przedsiębiorców pewnie już zawsze będzie synonimem zmiany na gorsze.

Pomimo zamieszania związanego z Polskim Ładem i jego ogólnym negatywnym odbiorem, wprowadzono do przepisów podatkowych rozwiązania, które mogą pomóc przedsiębiorcom w osiągnięciu większej rentowności - te rozwiązania to nowe ulgi.

Ulgi nie dotyczą wszystkich i nie wszędzie mogą dać efekty współmierne do kosztów ich wdrożenia, ale obecnie stanowią najlepszą legalną drogę do obniżenia podatków, przy jednoczesnym rozbudowaniu biznesu.

Przepisy regulujące ulgi nie są bardzo czytelne, dlatego jako doradcy stale pracujący z biznesem rozumiemy to i przygotowaliśmy specjalną podatkową "pigułkę", w której krótko i konkretnie omawiamy interesujące ulgi, tak abyście Państwo nie musieli poświęcać własnego czasu na poszukiwania.

Dla kogo

Wydarzenie jest skierowane głównie do wszystkich przedsiębiorców, w tym w szczególności do pracowników działów finansowych - dyrektorów finansowych, głównych księgowych, managerów
i księgowych.


Spotkanie poprowadzi doradca podatkowy Mateusz Piech, który od ponad 8 lat zajmuje się doradzaniem przedsiębiorcom w obszarze strategicznych zagadnień podatkowych. Jednocześnie ze szczerym oddaniem angażuje się w pracę naukowo-dydaktyczną, która jego zdaniem pozwala na osiąganie efektu synergii w połączeniu z pragmatycznymi wyzwaniami stawianymi przez biznes. Szansą na realizację tego efektu są właśnie spotkania z przedsiębiorcami, na których można omówić kłopotliwe zagadnienia, przechodząc od ogółu do szczegółu, w sposób konkretny i przystępny - w przeciwieństwie do języka stosowanego przez fiskus.

Organizatorzy wydarzenia: Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, JGA Doradztwo podatkowe.

Link do transmisji prześlemy 24 godziny przed wydarzeniem.

Zobacz również:

szkolenia Branża szkoleniowa Kawa Networking Prawo