To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Spotkanie eksperckie
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Nadchodzący czas będzie prawdziwą próbą dla wszystkich przedsiębiorców. Prognozy wskazują, że ceny energii w najbliższych miesiącach będą znacząco rosły. Jak w związku z tym zapewnić stabilne funkcjonowanie przedsiębiorstwu? Jak zadbać o skuteczną optymalizację procesów w firmie, która przełoży się na oszczędności?


01.03.2023 w GPNT, zapraszamy Państwa na spotkanie eksperckie: 5 kroków do optymalizacji w firmie, dzięki któremu dowiedzą się Państwo:

  1. Jak zminimalizować rosnące koszty energii w firmie?
  2. Jak poradzić sobie z niestabilnymi łańcuchami dostaw?
  3. Jak zarządzać płynnością finansową?
  4. Jak planować i jak monitorować cash flow?
  5. Na jakie wsparcie dotacyjne mogą liczyć przedsiębiorstwa w ramach nowej perspektywy unijnej FENG: Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 2021-2027.


Agenda spotkania:

9:00 - 9:45 - Marcin Jurczyński | Wyzwania firm produkcyjnych w 2023 r. Jak się do nich przygotować optymalizując procesy w firmie?

9:45 - 10:30 - Maciej Lubieniecki | Jak wykorzystać najbliższy czas by zarządzać efektywniej finansami przedsiębiorstwa w 2023 r.?

10:30 - 10:40 - Przerwa

10:40 - 11:25 - Kamila Kwiatkowska | Nowa perspektywa finansowa, dotacje na inwestycje, dotacje na badania i rozwój, projekty SMART, ulgi proinnowacyjne.

11:25 - 12:00 Sesja Q&A


Ekspercką wiedzą podzielą się z Państwem przedstawiciele firm członkowskich Izby:

➡ Maciej Lubieniecki - współtworzy firmę konsultingową Venture Navigator. Odpowiedzialny za zarządzanie strategiczne i nadzór nad projektami. Koordynuje prace zespołu kilkunastu ekspertów dopasowanych do danego projektu. Wielokrotnie optymalizował firmy pod kątem przychodów, efektywności i kosztów. Wdraża w przedsiębiorstwach długoterminowe strategie zwiększające ich przewagi konkurencyjne i zyskowność. Pomaga przeprowadzić proces transformacji w kolejnych etapach rozwoju przedsiębiorstwa. Ekspertom współpracającym z Venture Navigator, udało się zwiększyć efektywność biznesów klientów o ponad 17 mln EUR na ponad 150 projektach. Suma przychodów klientów Venture Navigator przekroczyła 3 miliardy zł przychodu.

➡ Marcin Jurczyński - na co dzień jest doradcą, konsultantem i właścicielem w NanoTest. Firmie, która pomaga optymalizować procesy produkcyjne, magazynowe i biznesowe poprzez doradztwo oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii. Z wykształcenia jest Inżynierem, a z natury leniem. W związku z tym jest wielkim fanem procesów, zwinnego zarządzania i optymalizacji. Doświadczenie zdobywał przez wiele lat w międzynarodowych firmach takich jak Flextronics, Gemalto, Thales czy MpicoSys. Zarządzał działami wdrożenia nowych produktów i systemów do zarządzania produkcją. Był odpowiedzialny za zarządzanie projektami i optymalizację procesów produkcji na skalę miliona sztuk miesięcznie. Od wielu lat jako doświadczony konsultant i doradca przeprowadza audyty produkcji i pomaga optymalizować procesy w firmach produkcyjnych.

➡ Kamila Kwiatkowska - Senior manager ds. kluczowych klientów w EDORADCA. Od 14 lat doradza, jak skutecznie skorzystać z bezzwrotnych środków unijnych oraz możliwości wdrożenia ulg proinnowacyjnych. Chętnie dzieli się swoim know-how i inspiruje do nowego spojrzenia oraz podnoszenia poziomu innowacyjności w firmach korzystając z projektów badawczo-rozwojowych i inwestycyjnych. Dzisiaj z dumą patrzy na osiągnięcia setek Polskich przedsiębiorców, którzy zaufali jej doświadczeniu. Swoją wiedzą dzieli się podczas konferencji i webinariów tematycznych prezentując możliwości różnorodnych form i źródeł finansowania zarówno ze środków dostępnych w Polsce jak i bezpośrednio z Brukseli.


Na wydarzenie obowiązuje rejestracja. Liczba miejsc ograniczona.


Kontakt:

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Gdańsk