Warsztaty tworzenia pająków z Krajewskimi z Lubelskiego

14 Września 2019, 12:00-15:00 (Sobota)

Mysia 3, Warszawa Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
W czasie trzygodzinnych zajęć będziecie mogli wykonać szkielet pająka a następnie ozdobić go kwiatami z bibułki. Po warsztatach wyjdziecie z własnym pająkiem na szczęście. przeprowadzonych zajęciach każdy powinien potrafić sam wykonać ozdobę. Warsztaty tworzenia pająków z Krajewskimi

W czasie trzygodzinnych zajęć będziecie mogli wykonać szkielet pająka a następnie ozdobić go kwiatami z bibułki. Po warsztatach wyjdziecie z własnym pająkiem na szczęście. przeprowadzonych zajęciach każdy powinien potrafić sam wykonać ozdobę.

już niedostępne 54,99 zł -

Jeśli chcecie by się "wam rodziło" koniecznie musicie zawiesić pod sufitem pająka - ludową ozdobę, symbol urodzaju i szczęścia. Podczas Plonów będziecie mieli okazję wykonać je razem z twórcami ludowymi Krajewskimi z Lubelskiego, podczas warsztatów. Materiały na ozdoby pozyskują z własnych zasobów. Sieją żyto, a następnie w sposób tradycyjny zbierają w snopy, suszą, ręcznie segregują i przycinamy do odpowiednich rozmiarów. W czasie trzygodzinnych zajęć właśnie z nich będziecie mogli wykonać szkielet pająka a następnie ozdobić go kwiatami z bibułki. Po warsztatach wyjdziecie z własnym pająkiem na szczęście. przeprowadzonych zajęciach każdy powinien potrafić sam wykonać ozdobę.

Wszystkie materiały niezbędne do wykonania pająków są zapewnione przez organizatorów.

Prowadzenie: Małgorzata i Tomasz Krajewscy

Koszt 55 zł. 

Zobacz również:

kultura i sztuka wydarzenia Warszawa