To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  bilet na super wydarzenie - REZERWUJĘ!
już niedostępne -

DZIEWCZYNY,

Spotkajmy się 8.10  (wtorek) w jeszcze nieco wakacyjnej atmosferze. Będziemy rozmawiać o podróżach i to do jednego z najbardziej niebezpiecznych krajów świata - Pakistanu.

Nasze spotkanie nie tylko będzie dotyczyło wojaży, ale przede wszystkim zmieniania świata. Poruszymy temat dramatycznej walki dobra ze złem, uwalniania więźniów z fabryk cegieł i tej prawdziwej wolności. Będzie nieco egzotycznie, ale też refleksyjnie, bo wspólnie zastanowimy się co z tym wszystkim ma wspólnego Pan Bóg?

nasz gość

Naszym gościem będzie Agata Strzyżewska - mówca, streetworker, organizator misji pomocowej dla Pakistanu. Jej pasją i główną sferą działania jest pomoc innym w odnajdowaniu życiowej misji i dojrzewaniu do jej wypełnienia. Naucza, przemawia, doradza, organizuje konferencje. Prowadzi Kościół Uliczny w Gdańsku i Fundację Wszystko Jest Możliwe.

Zarezerwuj miejsce dziś! Ilość miejsc ograniczona.

miejsce spotkania

Zapraszamy dziewczyny, panie, córki, mamy, synowe, teściowe :). Do zobaczenia 8 października (wtorek), godz.18:30, 2019 r. w Oliwskim Ratuszu Kultury w Gdańsku Oliwie, ul Opata Jacka Rybińskiego 25

Koszt spotkania 10 zł, płatne na miejscu

Organizator: DZIEWCZYNY SIĘ SPOTYKAJĄ - inicjatywa kobieca, która organizuje cykl spotkań dla kobiet opartych o wartości chrześcijańskie. Facebook:  http://bit.ly/Dziewczynyss; STRONA WWW: www.dziewczynysiespotykaja.pl 

Zobacz również:

kultura i sztuka wydarzenia Gdańsk