To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  bezpłatny
już niedostępne -

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza do wzięcia udziału w webinarze online, przedstawiającym możliwości wsparcia przedsiębiorców w szeroko rozumianym obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Partnerem merytorycznym będzie firma GI Group.

W dobie dynamicznych zmian na rynku pracy i obecnej sytuacji gospodarczej przedsiębiorcy z naszego regionu zgłaszają sygnały o potrzebach zatrudnienia pracowników, w szczególności z określonymi kwalifikacjami. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom firm zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w tym spotkaniu oraz zachęcamy do dyskusji nt. potrzeb przedsiębiorców w tym zakresie.

AGENDA SPOTKANIA:

  • Powitanie, wprowadzenie do spotkania - Bartosz Świtała, PARR S.A
  • Prezentacja Gi Group - Paweł Maślanka Gi Group Sp. z o.o.
  • Case study na przykładzie klientów z terenu Słupska - Paweł Maślanka Gi Group Sp. z o.o.
  • Sesja Q&A - otwarta dyskusja, pytania od zainteresowanych


PROWADZĄCY WEBINARIUM:

Paweł Maślanka - Key Account Manager

Manager biznesu z 10 letnim doświadczeniem w obszarze zarządzania zasobami ludzkim. Rozpoczął swoją przygodę z branżą HR od stanowiska Konsultanta w Agencji Pracy Tymczasowej, odpowiadając za rekrutację i selekcję pracowników pod kątem konkretnych klientów. Dziś skupia się przede wszystkim na rozwoju biznesu w ramach struktur Gi Group, na terenie Północnej Polski, jednocześnie utrzymując relacje i współpracując z organizacjami zrzeszającymi biznes.

Kontakt: [email protected] +48 697 210 250


PARTNER MERYTORYCZNY:

Gi Group Sp. z o.o. jest jednym z liderów międzynarodowego rynku pracy, wspierającym pracodawców w zatrudnianiu i szkoleniu pracowników.


ORGANIZATOR:

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. od ponad 25 lat kieruje swoje działania na harmonijną współpracę z przedsiębiorcami, instytucjami otoczenia biznesu oraz władzami lokalnymi w celu rozwoju społeczno-gospodarczego. Agencja zarządza Słupskim Inkubatorem Technologicznym oraz Słupską Specjalną Strefą Ekonomiczną. Jest regionalnym punktem kontaktowym dla przedsiębiorców w ramach Programu Polska Strefa Inwestycji, swym zasięgiem obejmuje 97 gmin Pomorza Środkowego.


REJESTRACJA:

Ilość biletów ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Każda z zarejestrowanych i zweryfikowanych osób otrzyma spersonalizowany link do spotkania.


KONTAKT / ORGANIZATOR:

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. www.sse.slupsk.pl, tel. 59 840 11 73 [email protected]

Zobacz również:

konferencje