To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  bezpłatny
już niedostępne -

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A oraz firma SOLVEO serdecznie zaprasza do udziału bezpłatnym w webinarium ON-LINE.

W programie webinarium:

Polska Strefa Inwestycji - rozliczenie podatkowe za 2020 rok

 • Na jakie zagadnienia zwrócić uwagę przy przygotowaniu zeznania rocznego CIT w podmiocie strefowym?

Ciągłe zmiany w podatku VAT - nie tylko dla inwestora

 • Finalne objaśnienia SLIM VAT 1
 • Zapowiedź SLIM VAT 2
 • Zmiany w JPK

Specyficzny rok w cenach transferowych

 • Aktualizacja analiz porównawczych
 • Zmiany w TPR-C
 • Kontrowersje wokół tematu "ceny transferowe pomiędzy podmiotami niezależnymi"

Nowe dotacje na inwestycje w 2021 roku

 • Nowe warunki udzielenia dotacji na projekty inwestycyjne oraz usługowe dostępne dla przedsiębiorców z budżetu państwa
 • Łączenie zwolnienia podatkowego w PSI z dotacją
 • Praktyczne wskazówki pod kątem uzyskania dotacji

Zmiana mapy pomocy regionalnej od 2022 roku

 • Istotne zmiany dla inwestorów w efekcie nowej mapy pomocy regionalnej od 2022 roku

Nowy Polski Ład 

 • Rewolucja w podatkach osobistych
 • Kto zyska, kto straci, kto nie odczuje (porównanie B2B z umową o pracę)


PROWADZĄCY WEBINARIUM:

Grzegorz Kokoszkiewicz, Partner w SOLVEO, doradca podatkowy,z ponad 12-letniem doświadczeniem w obszarze doradztwa na rzecz polskich i zagranicznych firm w zakresie pozyskiwania wsparcia finansowego ze źródeł publicznych. Specjalizuje się między innymi w ubieganiu się o decyzje o wsparciu w ramach Polskiej Strefy Inwestycji oraz doradztwie w zakresie korzystania ze zwolnienia podatkowego w specjalnych strefach ekonomicznych.Wojciech Kieszkowski, Partner w SOLVEO, doradca podatkowy, z ponad 10-letnim doświadczeniem w doradztwie. Przez siedem lat zdobywał doświadczenie w zespole podatków pośrednich w EY. Wojciech jest ekspertem w zakresie podatków pośrednich (VAT i akcyza). W obszarze jego specjalizacji znajdują się w szczególności podatkowe aspekty międzynarodowego obrotu towarowego.


Krzysztof Janusz, Dyrektor Zespołu Cen Transferowych, kilkunastoletnie doświadczenie w obszarze cen transferowych, przez ostatnie 4 lata zdobywane w Zespole Transfer Pricing w EY. Krzysztof jest ekspertem w zakresie opracowania polityk cen transferowych, przygotowania "obronnych" dokumentacji podatkowych i analiz cen transferowych.


PARTNER MERYTORYCZNY: SOLVEO jest szybko rozwijającą się firmą konsultingową, zajmującą się m.in. doradztwem podatkowym, audytem finansowym oraz wsparciem prawnym dla biznesu. Nasza organizacja skupia doświadczonych doradców podatkowych, biegłych rewidentów, księgowych i prawników - osoby z wieloletnim doświadczeniem zdobywanym w wiodących firmach doradczych oraz na kierowniczych stanowiskach w organach kontroli skarbowej. SOLVEO jest Instytucją Otoczenia Biznesu akredytowaną w systemie SPEKTRUM, w ramach którego przedsiębiorcy z woj. pomorskiego mogą otrzymać dofinansowania na zakup usług doradczych. SOLVEO działa również aktywnie jako członek Pracodawców Pomorza oraz Gdańskiej Loży Biznes Centre Club.


ORGANIZATOR: Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. od ponad 25 lat kieruje swoje działania na harmonijną współpracę z przedsiębiorcami, instytucjami otoczenia biznesu oraz władzami lokalnymi w celu rozwoju społeczno-gospodarczego. Agencja zarządza Słupskim Inkubatorem Technologicznym oraz Słupską Specjalną Strefą Ekonomiczną. Jest regionalnym punktem kontaktowym dla przedsiębiorców w ramach Programu Polska Strefa Inwestycji, swym zasięgiem obejmuje 97 gmin Pomorza Środkowego.


REJESTRACJA

Ilość biletów ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Każda z zarejestrowanych i zweryfikowanych osób otrzyma spersonalizowany link do spotkania.


KONTAKT/ORGANIZATOR

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. www.sse.slupsk.pl, tel. 59 840 11 73 [email protected]

Zobacz również:

szkolenia