"Technologia PolyJet do szybkiego prototypowania"

24 Maja 2021, 10:00 (Poniedziałek)

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  bezpłatny
już niedostępne -

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza do udziału w bezpłatnym wydarzeniu on-line w temacie innowacyjnych rozwiązań dla przemysłu.

Nasi eksperci z Słupskiego Inkubatora Technologicznego zaprezentują jedną z technologii druku 3D jaką możemy zaoferować na usługi zewnętrzne.

Technologia PolyJet - czyli druku z żywic światłoutwardzalnych.

Sprzęt, który posiadamy, może mieszać aż trzy różne rodzaje żywic, pozwalając na tworzenie wydruków wielokolorowych lub o zmiennych właściwościach fizycznych (np. elementy twarde i miękkie w jednym wydruku).

Pokażemy jak działa taka drukarka, jakie daje możliwości, pokażemy kilka ciekawych zastosowań.

Spotkanie zajmie nie więcej niż godzinę, a jeżeli zainteresuje Państwa nasza prezentacja, przewidujemy dodatkowy czas na sesję pytań i odpowiedzi.

Webinar skierowany jest do konstruktorów, inżynierów, technologów firm produkcyjnych.


Każda z zarejestrowanych osób otrzyma na swój e-mail spersonalizowany link do spotkania online.


ORGANIZATOR / KONTAKT :

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. z siedzibą w Słupsku powstała w 1994 roku. Od początku istnienia jej działania skierowane są na harmonijną współpracę z przedsiębiorcami, instytucjami otoczenia biznesu oraz władzami lokalnymi w celu rozwoju społeczno-gospodarczego. Misją PARR jest inicjowanie, promowanie i wspieranie działań służących rozwojowi regionalnemu poprzez świadczenie najwyższej jakości usług. Agencja zarządza Słupską Specjalną Strefą Ekonomiczną i Słupskim Inkubatorem Technologicznym. .

www.parr.slupsk.pl

Zobacz również:

szkolenia Druk