To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Odkrywam pasję!
Wyprzedane 19,00 zł Wyprzedane

Hej Dziewczyny!

Ponieważ Gdańsk od 3.10 wkracza w żółtą strefę epidemiologiczną musimy przenieść nasze spotkanie na inny możliwy do spotkań stacjonarnych termin. Bardzo nam przykro z tego powodu. Wszystkie osoby, które zakupiły bilet mają już wstęp na najbliższe możliwe do zorganizowania spotkanie stacjonarne. Będziemy Was informować na bieżąco. Bardzo przepraszamy za tę zmianę. Tym czasem zapraszamy na spotkania on-line z cyklu OTULONA. Najbliższe 20.10. 2020 https://dziewczynysiespotykaja.pl/otulona/

6 października (wtorek), godz. 18:30 spotykamy się STACJONARNIE w Oliwskim Ratuszu Kultury. Zapraszamy na spotkanie, na które mamy ograniczoną ilość miejsc (zasady bezpieczeństwa niżej).

JAK ODKRYĆ SWOJĄ PASJĘ?

📍Śmiało! Nie bój się myśleć odważnie. Pasja to nie jest coś co "lubię robić". Pasja ma Cię wyrwać z butów i dodać skrzydeł.

Pasja nie jest czymś niedostępnym. Przeznaczonym dla ludzi wybitnie zdolnych, geniuszy, czy dziwaków. 🙂

Jednocześnie nie miej złudzeń, nie zapuka do Ciebie i nie oznajmi "Oto jestem, teraz możesz zmienić swoje życie!". Musisz jej nieustannie szukać. I nie poddawać się! Ona tam jest. Czeka na odkrycie. I nie bój się jak już to poczujesz - Bóg naprawdę genialnie to zaplanował 🙂 Ps. 139:13-18

Naszym gościem będzie nasz poznańska przyjaciółka - Marta Smolińska

📍MARTA SMOLIŃSKA - Zakochana w życiu pełnym pasji i w Tym, który je misternie zaplanował. Prywatnie żona, matka i szefowa, która kocha mieć dom pełen ludzi. Uwielbia rękodzieło i proces twórczy. Inicjatorka projektu "Laboraki", którego celem jest zachęcenie najmłodszych do poznawania świata, poprzez możliwość wykonania samodzielnie eksperymentów naukowych. Na co dzień pracuje na Wydziale Biologii UAM, gdzie angażuje się w różne akcje popularyzujące naukę. Kocha śpiewać i wędrować po górach. Z pasji do Bożego Słowa i chemii powstaje również projekt - "Boża Chemia"

📍Bilety:
19,65 zł  Ilość miejsc ograniczona - zabierz ze sobą koleżankę, siostrę, córkę, mamę, sąsiadkę. 

📍Rejestracja:Rejestrację zaczynamy od godziny 18:10, wszystkie dziewczyny, które przyjdą wcześniej zapraszamy do skorzystania z oferty kawiarni obok: Tu można marzyć. Adres:Oliwski Ratusz Kultury, ul.Opata Jacka Rybickiego 25 w Gdańsku Oliwie.

Zapraszamy!

📍ZASADY BEZPIECZEŃSTWA

1. Wszyscy przebywający w naszym obiekcie zobowiązani są do zakrywania ust i nosa oraz dezynfekcji rąk przed wejściem.

2. Prosimy o utrzymanie dystansu 1,5 metra pomiędzy innymi osobami i zajmowanie tylko wyznaczonych i wskazanych miejsc na widowni.

3. Każda z uczestniczek zobowiązana jest do wypełnienia pisemnej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz oświadczenia o stanie zdrowia. Druki te będą dostępne przed wejściem na wydarzenie.

📍Zasady ewentualnego zwrotu biletów:
do 4.10.2020 - zwracamy koszt biletu potrącony o prowizję Evenea
od 5.09.2020 - nie zwracamy kosztów zakupionych biletów ze względu na koszty poniesione na przygotowanie spotkania

ORGANIZATOR: DZIEWCZYNY SIĘ SPOTYKAJĄ - inicjatywa kobieca, która organizuje cykl spotkań dla kobiet opartych o wartości chrześcijańskie. Facebook: http://bit.ly/Dziewczynyss; STRONA WWW: www.dziewczynysiespotykaja.pl #dss, Instagram: https://www.instagram.com/dziewczyny.sie.spotykaja/?hl=pl

Zobacz również:

kultura i sztuka wydarzenia Gdańsk