VIII Kongres Patient Empowerment

14 Maja 2024, 09:00 (Wtorek) - 15 Maja 2024, 16:00 (środa)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatna obowiązkowa rejestracja

dostępnych: 733

już niedostępne -

To już VIII Kongres Patient Empowerment!

Przygotowaliśmy dla Państwa dwudniowy program, a każdy dzień to inna formuła kongresowych spotkań.

14 maja zapraszamy Państwa do Centrum Konferencyjnego Kopernik w Warszawie. To tam spotkamy się w czasie debat z klinicystami, decydentami i organizacjami pacjentów. Będziemy rozmawiać POLITYCZNIE O ZDROWIU, czyli przyjrzymy się tym działaniom, które składają się na skuteczność polityki zdrowotnej na każdym szczeblu: regionalnym i ogólnopolskim. Majowy termin Kongresu Patient Empowerment w tym roku wyjątkowo został podyktowany wyborami samorządowymi. Zależy nam na dyskusji o zdrowiu w gronie osób zaangażowanych w tworzenie programów profilaktycznych, edukacyjnych, społecznych, które wpływają na budowanie miast przyjaznych zdrowiu.

15 maja spotkamy się wyłącznie on-line. Transmisja z wydarzenia będzie dostępna w serwisie Medexpress.pl a w mediach społecznościowych (Instagram, TikTok i Facebook) Wyszło na Zdrowie znajdziecie Państwo relacje z tego wydarzenia.

Co zaplanowaliśmy na drugi dzień Kongresu? Wywiady z ekspertami w formule jeden na jeden, wystąpienia liderów organizacji pacjentów, filmy edukacyjne, sesje Q&A. 

Szczegóły: https://patientempowerment.pl/kongres-patient-empowerment-2024/

Zobacz również:

konferencje wydarzenia Warszawa