Trening autoprezentacji - odwołane

19 Marca 2020, 17:00-20:00 (Czwartek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
W chwili obecnej zgłoszenia na to wydarzenie nie są przyjmowane.

Trening autoprezentacji

Jak poradzić sobie ze stresem związanym z wystąpieniami publicznymi i prowadzeniem spotkań? Jaki jest mój styl prezentowania? Jakie są moje mocne strony jako osoby występującej? Jak wzmocnić moje kompetencje? Na te i inne pytania odpowiemy podczas warsztatu.

Podczas warsztatu:

  • Poznasz swój indywidualny styl prezentowania
  • Otrzymasz informację zwrotną o swoich mocnych stronach i pogłębisz wiedzę na temat różnych stylów prowadzenia spotkań i prezentowania treści
  • Rozwiniesz świadomość własnych stresorów i opracujesz indywidualne metody rozpracowywania swojego stresu związanego z wystąpieniami publicznymi

Dla kogo jest to szkolenie?

Szkolenie dedykowane jest wszystkim osobom pragnącym rozwinąć swoje umiejętności związane z prezentowaniem - od przygotowania merytorycznego treści, poprzez wystąpienie i świadomość własnych kompetencji autoprezentacyjnych. Nieważne, czy jesteś przedsiębiorcą, pełnoetatowym rodzicem, freelancerem czy pracujesz na etacie - każdy człowiek, na różnych etapach swojego życia, mierzy się z koniecznością prezentowania siebie, efektów swojej pracy lub własnego przedsiębiorstwa. Jak zrobić to z opanowaniem, klasą i we własnym, indywidualnym stylu? Odpowiesz sobie na to pytanie już w marcu.

Trener:

Psycholog, certyfikowany trener biznesu i rozwoju osobistego w Podkarpackim Centrum Szkoleniowym, doktorantka z zakresu komunikacji społecznej i nauki o mediach, nauczyciel akademicki Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie na kierunku Psychologia w zarządzaniu, zarządzanie zasobami ludzkimi oraz wykładowca podkarpackiego Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego, doradca zawodowy.

Absolwentka psychologii stosowanej UJ oraz Szkoły Trenerów Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Posiada bogate doświadczenie szkoleniowe oraz konferencyjne, program szkoleniowy przygotowany pod jej okiem jest zawsze dostosowany do potrzeb Klientów. Profesjonalnie zajmuje się tematem psychologii w biznesie: komunikacji, planowania, motywowania, budowania pewności siebie i radzenia sobie ze stresem.

Pracuje zarówno z dziećmi, młodzieżą jak i dorosłymi.

Termin: 19.03.2020 r.

Godzina: 17:00 - 20:00

Miejsce: Al. Armii Krajowej 20/12 (wejście do sali szkoleniowej od tyłu budynku)

Koszt: 170 zł brutto

Cena obejmuje:

-3 godziny zegarowe szkolenia

-Materiały papierowe

-Przerwę kawową

-Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia


Limit grupy: 10 osób - pracujemy w kameralnych grupach, co gwarantuje większą efektywność


Masz pytania? Nie załapałeś się na szkolenie? Skontaktuj się z nami, coś poradzimy!wydarzenia

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Rzeszw