To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
W miarę zwolnienia się miejsc zostaną zaproszone osoby z listy rezerwowej. Miejsce na liście rezerwowej na spacer degustacyjny

W miarę zwolnienia się miejsc zostaną zaproszone osoby z listy rezerwowej.

już niedostępne -
Wydarzenie jest darmowe, ale porcje będą przygotowane na ustaloną liczbę osób. Dlatego z szacunku dla właścicieli lokali i z poszanowaniem dla ekologii, bardzo proszę o maila na adres [email protected], jeśli pomimo rezerwacji nie będą państwo w stanie uczestniczyć w wydarzeniui. Wydarzenie jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Proszę pojawić się na miejscu najlepiej przynajmniej 30 min przed rozpoczęciem wycieczki, wyrobić sobie darmową kartę i nalać piwo. Na miejscu przed spacerem będzie można posłuchać podcastów o historii legendarnego Telpodu, który się mieścił w tym samym budynku, jak i porozmawiać byłym pracownikiem tego zakładu. Rezerwacja na spacer degustacyny z przewodnikiem

Wydarzenie jest darmowe, ale porcje będą przygotowane na ustaloną liczbę osób. Dlatego z szacunku dla właścicieli lokali i z poszanowaniem dla ekologii, bardzo proszę o maila na adres [email protected], jeśli pomimo rezerwacji nie będą państwo w stanie uczestniczyć w wydarzeniui. Wydarzenie jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Proszę pojawić się na miejscu najlepiej przynajmniej 30 min przed rozpoczęciem wycieczki, wyrobić sobie darmową kartę i nalać piwo. Na miejscu przed spacerem będzie można posłuchać podcastów o historii legendarnego Telpodu, który się mieścił w tym samym budynku, jak i porozmawiać byłym pracownikiem tego zakładu.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Smaki dziedzictwa, taki jest temat tegorocznych europejskich dni dziedzictwa. A jak smakuje Podgórze?

Podczas tego wyjątkowego spaceru będziemy mieli okazje posmakować podgórskie smaki, zarówno te bardziej jak i mniej tradycyjne. Będziemy podążać trasą podgórskiej bohemy, czyli knajp, które budują obecny koloryt Podgórza. A przecież koloryt jest niczym żywica, która z czasem zamienia się w bursztyn dziedzictwa!

Potrawy, desery i napoje, które będziemy próbować będą w wielkościach degustacyjnych, aczkolwiek odwiedzimy co najmniej cztery miejsca, zatem warto przyjść głodnym. Co nie zmienia faktu, iż osoby z apetytem Roberta Makłowicza, mogą czuć lekki niedosyt.

Nie ma bohemy bez używek, więc będziemy mieli co najmniej kilka okazji do wznoszenia podgórskich toastów. Dlatego też spacer jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Z tego samego powodu, lepiej przybyć na miejsce zbiórki bez własnego samochodu.

Degustacja odbędzie się w ramach 20 edycji Podgórskich Dni Otwartych Drzwi, organizowanych przez stowarzyszenie podgorze.pl. PDOD jest także częścią Europejskich dni dziedzictwa, których hasłem przewodnim w roku 2021 są smaki dziedzictwa.

Jestem profesjonalnym przewodnikiem miejskim z prawie 15 letnim doświadczeniem, pionierem wycieczek kulinarnych w Polsce, blogerem kulinarnym, organizatorem parowania piw i win z jedzeniem. A przede wszystkim Podgórzaninem z wyboru.

Do zobaczenia na degustacji!

Paweł Mrozowicz.

Zobacz również:

kultura i sztuka wydarzenia Kraków