To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Kluczowy‌ ‌moment‌ ‌adaptacji‌ ‌do‌ ‌zmiany‌ ‌wg‌ ‌Modelu‌ ‌PEB‌ ‌
już niedostępne 50,00 zł -Webinar o fazie Dyskomfortu w ujęciu Modelu PEB™ i okazja do zadania pytań na temat waszych wątpliwości.


Osoby, które znajdują się w fazie Dyskomfortu są wg Modelu PEB™ w przełomowym etapie adaptacji do zmiany/kryzysu. Etap Dyskomfortu może się zakończyć zarówno przejściem do kolejnego etapu czyli Eksploracji, ale także cofnięciem się do poprzednich etapów.

Jest to niezwykle istotny moment w zmianie wymaga zatem naszej szczególnej uważności, cierpliwości i troski.

Na webinarze opowiemy czym się charakteryzuje ta faza zmiany, na co trzeba uważać oraz jak działać, aby wesprzeć klienta.

W ramach dzielenia się wiedzą i wsparcia specjalistów w szczególnym czasie zmian 

w pandemii COVID-19 udostępnimy część know how z naszego kursu:

"Sytuacje graniczne w coachingu. Wprowadzenie do Modelu PEB™" 

w cenie 50,00 zł.

W ramach webinaru zaplanowałyśmy także czas na sesję pytań i odpowiedzi, gdzie uczestnicy mogą nas pytać zarówno o wątpliwości w pracy z klientami, jak i zagadnienia związane z psychologią kryzysu, zmiany i wspieraniem klientów w ramach coachingu we wspomnianych obszarach.


Program webinaru:

1. Wstęp - czym jest Model PEB™ i czemu te zagadnienia są teraz takie ważne?

2. Dyskomfort - czym się charakteryzuje? Jak funkcjonują wtedy klienci?

3. Zagrożenia dla procesu zmiany obecne w fazie Dyskomfortu.

4. Wskazówki do pracy z klientami, aby efektywnie wspierać ich proces zmiany.

5. Q&A - sesja pytań i odpowiedzi


Link do webinaru zostanie przesłany uczestnikom na kilka dni przed datą wydarzenia. Zapisując się, wyrażasz zgodę na udział w webinarze, który będzie nagrywany i wykorzystywany w przyszłości we fragmentach lub w całości.


Prowadzące:

Aleksandra Krupska

Współautorka modelu PEB™. Psycholog, psychoterapeuta poznawczo - behawioralny, interwent kryzysowy, seksuolog, coach, coach zespołowy i grupowy NOVO, trener biznesu, członek International Coach Federation

Pracuje terapeutycznie z osobami, które mają problemy z lękiem społecznym, czy nerwicami, a także będącymi w sytuacji kryzysowej takiej jak np.: rozwód, śmierć bliskiej osoby. Specjalizuje się w pracy z parami oraz osobami, które mają problemy w szeroko pojętej sferze relacyjnej i seksualnej. Jako coach specjalizuje się w pracy z klientami, którzy chcą poprawić swoje relacje z otoczeniem, a także takimi, których wyzwania są na styku coachingu i psychoterapii. Wspomaga klientów w poprawie efektywności ich pracy oraz w realizowaniu zadań zespołowych, lub grupowych. Doświadczenie zdobywane na oddziałach psychiatrycznych, zakładach opieki zdrowotnej dla funkcjonariuszy SW, prywatnych poradniach i prywatnej praktyce coachingowej i szkoleniowej. 

Anna Szajkowska 

Współautorka modelu PEB™. Psycholog i certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny, coach grupowy i zespołowy NOVO, członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. 

Pracuje jako psychoterapeuta z młodzieżą i osobami dorosłymi w ramach współpracy z poradniami w Warszawie i okolicy. Pomaga osobom doświadczającym nadmiernego stresu, mającymi problemy z lękiem, nastrojem, relacjami międzyludzkimi i rozmaitymi kryzysami życiowymi. Jest także zwolenniczką pracy psychoterapeutycznej mającej na celu nie tylko przezwyciężanie już istniejących trudności, ale też będącej ścieżką rozwoju osobistego dla osób, które chcą uczyć się nowych kompetencji aby polepszać jakość swojego życia, pracy czy związku.

Zobacz również:

szkolenia Coaching HR Psychologia Psychologia biznesu Rozwój osobisty Trener Zarządzanie emocjami Zarządzanie kryzysowe