Warsztaty "Pełny remanent wizerunku"

16 listopada 2019, 10:00-15:00 (sobota)

Posnania, Poznań Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Warsztaty "Pełny remanent wizerunku" - PRZEDSPRZEDAŻ do 31.10
już niedostępne 159,00 zł -
  Warsztaty "Pełny remanent wizerunku" - od 1.11
Wyprzedane 199,00 zł Wyprzedane

W Twojej garderobie panuje chaos, wciąż nie masz się w co ubrać, a po sklepach chodzisz jak dziecko we mgle, bo nie wiesz co jest dla Ciebie odpowiednie? Te warsztaty prowadzone przez stylistkę Basię Józefiak rozwiążą Twoje problemy raz na zawsze.

ZMIEŃ SWÓJ WIZERUNEK I ZDOBĄDŹ DO TEGO NIEZBĘDNĄ WIEDZĘ.

5-godzinne warsztaty w kameralnym kobiecym gronie to doskonały przepis na udane spotkanie. 

PROGRAM:

  • Znajdź swój styl w 7 krokach
  • Przećwicz tworzenie garderoby kapsułowej
  • Przejdź szlakiem do uporządkowania swojej szafy i opanuj zasady dokonywania racjonalnych zakupów, które zapewnią Ci spójny wizerunek
  • Poznaj mechanizmy wykorzystywania kolorów, fasonów i dodatków
  • Zdobądź swój osobisty sylwetkowo-kolorystyczny drogowskaz

Wszystkie zagadnienia poparte będą przykładami w PREZENTACJI MULTIMEDIALNEJ oraz STYLIZACJAMI NA UBRANIACH I DODATKACH, a kolory wybierzemy z zastosowaniem CHUST DO ANALIZY KOLORYSTYCZNEJ.


KIEDY: 16 listopada, g. 10-15

GDZIE: Galeria Posnania, ul. Pleszewska 1, strefa Premium Lounge

CENA: 159 zł przy wpłacie do 31.10, 199 zł przy wpłacie od 1.11

W CENIE OTRZYMUJESZ:

  • pyszny poczęstunek
  • niespodzianki od zaprzyjaźnionych partnerów
  • kameralną grupę
  • fantastyczną atmosferę i zabawę w kobiecym gronie


PYTANIA: info@twojapesa.pl tel. 508 310 789


BASIA JÓZEFIAK www.twojapesa.pl

Doradca wizerunku, stylistka i personal shopper.  Absolwentka licznych szkoleń z zakresu stylizacji i wizerunku m.in. Central Saint Martin w Londynie, szkole stylizacji Goshy Kusper, ViaModzie Szkole Wyższej w Warszawie czy Szkołach Artystycznych Projektowania Ubioru w Krakowie.

Wspólne zakupy ze stylistką, przegląd szafy w domu klienta, wybór odpowiednich stylizacji na specjalne okazje, to tylko część oferty skierowanej do klientów indywidualnych (zarówno kobiet jak i mężczyzn). Z firmami i instytucjami pracuje przy sesjach zdjęciowych, klipach, eventach i pokazach mody, prowadzi szkolenia z zakresu dress code'u oraz warsztaty kreowania wizerunku. Szkoleniowiec dla osób wchodzących do zawodu osobistego stylisty. Gość wielu programów telewizyjnych i radiowych, ekspert w prasie drukowanej i w Internecie, autorka artykułów o tematyce wizerunkowej.

Stworzyła autorską metodę "7 kroków do własnego stylu", dzięki której każdy klient pod okiem stylistki przechodzi ścieżkę pozwalającą mu stworzyć styl odpowiadający temu jaki prowadzi tryb życia, jaki ma zawód a przede wszystkim jaka osobowość ją/jego charakteryzuje. Jest zwolenniczką podejścia, zgodnie z którym najpierw należy poznać zasady, po to by następnie umiejętnie je złamać. W związku z tym, pracując z klientem zapoznaje go z kanonami dotyczącymi typu kolorystycznego i rodzaju sylwetki, a następnie wypracowuje styl odpowiadający tym zasadom lub w razie konieczności (wynikającej z zawodu bądź osobowości klienta), łamie je.

Pomysłodawczyni Projektu Metamorfoza, przedsięwzięcia o charakterze non-profit, w ramach którego cyklicznie dokonywane są pełne metamorfozy uczestniczek przy współpracy z prestiżowymi markami w zakresie ubioru oraz wysokiej klasy salonami fryzjerskimi i kosmetycznymi.

Zobacz również:

szkolenia Moda Styl Warsztaty wydarzenia Poznań