Warsztaty stylizacji #TWOJAPESAINSPIRUJE

8 Sierpnia 2020, 10:00-15:00 (Sobota)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Warsztaty - PRZEDSPRZEDAŻ do 2.08
już niedostępne 169,00 zł -
  Warsztaty - REGULARNA SPRZEDAŻ od 3.08
Wyprzedane 199,00 zł Wyprzedane

Garderoba kapsułowa jako punkt wyjścia do stworzenia nowego wizerunku, a do tego idealne kolory, fasony, własny styl i racjonalne zakupy... To w skrócie tematyka warsztatów stylizacji ze stylistką Basią Józefiak, która pod marką Twoja PeSa pomaga dbać o damskie garderoby. #TWOJAPESAINSPIRUJE

Podczas 5-godzinnego spotkania (Długo? Czas przefrunie w mgnieniu oka!) dowiesz się jak stworzyć garderobę, która będzie idealnie dopasowana do Ciebie, a na co dzień pozwoli Ci oszczędzać czas i pieniądze. ŻADNEJ SUCHEJ TEORII!

Na warsztatach:

 • poznasz koncepcję garderoby kapsułowej i od razu przećwiczysz jej tworzenie
 • dowiesz się jakim typem kolorystycznym jesteś wg. metody 12 typów urody
 • określisz rodzaj swojej sylwetki, by dobrać idealne fasony 
 • nauczysz się jak uporządkować szafę i nie popełniać błędów zakupowych
 • zainspirujesz się do stworzenia własnego stylu wg. metody 7 kroków 
 • popracujesz nad swoją samooceną
 • poznasz mity, z którymi trzeba się rozprawić raz na zawsze

DATA: 8 sierpnia, g. 10-15

MIEJSCE: Galeria Posnania, ul. Pleszewska 1, strefa Premium Lounge

CENA: 169 zł przy wpłacie do 2.08, 199 zł przy wpłacie od 3.08

W CENIE OTRZYMUJESZ:

 • pyszny poczęstunek
 • prezenty od zaprzyjaźnionych partnerów
 • fantastyczną atmosferę i zabawę w kobiecym gronie
 • zestaw ćwiczeń do wykonania po warsztatach


PYTANIA: info@twojapesa.pl tel. 508 310 789


BASIA JÓZEFIAK www.twojapesa.pl

Doradca wizerunku, stylistka i personal shopper.  Absolwentka licznych szkoleń z zakresu stylizacji i wizerunku m.in. Central Saint Martin w Londynie, szkole stylizacji Goshy Kusper, ViaModzie Szkole Wyższej w Warszawie czy Szkołach Artystycznych Projektowania Ubioru w Krakowie.

Wspólne zakupy ze stylistką, przegląd szafy w domu klienta, wybór odpowiednich stylizacji na specjalne okazje, to tylko część oferty skierowanej do klientów indywidualnych (zarówno kobiet jak i mężczyzn). Z firmami i instytucjami pracuje przy sesjach zdjęciowych, klipach, eventach i pokazach mody, prowadzi szkolenia z zakresu dress code'u oraz warsztaty kreowania wizerunku. Szkoleniowiec dla osób wchodzących do zawodu osobistego stylisty. Gość wielu programów telewizyjnych i radiowych, ekspert w prasie drukowanej i w Internecie, autorka artykułów o tematyce wizerunkowej.

Stworzyła autorską metodę "7 kroków do własnego stylu", dzięki której każdy klient pod okiem stylistki przechodzi ścieżkę pozwalającą mu stworzyć styl odpowiadający temu jaki prowadzi tryb życia, jaki ma zawód a przede wszystkim jaka osobowość ją/jego charakteryzuje. Jest zwolenniczką podejścia, zgodnie z którym najpierw należy poznać zasady, po to by następnie umiejętnie je złamać. W związku z tym, pracując z klientem zapoznaje go z kanonami dotyczącymi typu kolorystycznego i rodzaju sylwetki, a następnie wypracowuje styl odpowiadający tym zasadom lub w razie konieczności (wynikającej z zawodu bądź osobowości klienta), łamie je.

Pomysłodawczyni Projektu Metamorfoza, przedsięwzięcia o charakterze non-profit, w ramach którego cyklicznie dokonywane są pełne metamorfozy uczestniczek przy współpracy z prestiżowymi markami w zakresie ubioru oraz wysokiej klasy salonami fryzjerskimi i kosmetycznymi.

Zobacz również:

inne Moda Styl Warsztaty wydarzenia Pozna