To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet normalny
już niedostępne -

Rozpoczynamy cykl spotkań 'Podróże z Peronu 5', będący owocem współpracy Stacji Food Hall z ekspertem ds. planowania urlopów - serwisem Wakacje.pl!

Raz w miesiącu Peron 5 zamieni się dla Was w kameralną przestrzeń przepełnioną niezwykłymi opowieściami z wojaży w te najdalsze, i te nieco bliższe zakątki świata. To tutaj posmakujecie kulinarnych specjałów zajadanych w różnych szerokościach geograficznych i skosztujecie najlepsze wakacyjne koktajle. To właśnie na Peronie 5 będzie Wam dane spotkać znanych podróżników, którzy, wraz z zajmującymi się wakacjami zawodowo pracownikami Wakacje.pl, podzielą się swoimi podróżniczymi doświadczeniami. 

Przyjdź na pierwsze spotkanie 13.02.2020 i dowiedz się, jak sobie poradzić w czasach PODRÓŻNICZEJ APOKALIPSY! Twórca bloga 'Paragon z podróży' - Bartek Szaro - opowie o świadomym podróżowaniu, o zagrożeniach wynikających ze wzrostu ruchu turystycznego na świecie, o tym, co robić, żeby mieć dobry wpływ na turystykę i podróżowanie, o tym, jak wybierać kierunki, by nas nie rozczarowały.. i przede wszystkim o tym, jak to zrobić tanio!

Z kolei opowieściom o włoskim LA DOLCE VITA towarzyszyć będą najlepsze zakąski z tego rejonu świata! Czy może być pyszniej?Mało? Każdy uczestnik spotkania otrzyma rabat na serwowany w barze drink i weźmie udział w konkursie, w którym do wygrania będą  3 zestawy wakacyjnych gadżetów! 

Dodatkowo, uczestnicy, którzy wezmą udział w co najmniej 2 spotkaniach podróżniczych, mają szansę wygrać m.in. voucher na wakacje o wartości 500 zł! Zbieraj pieczątki w wakacyjnym paszporcie i zgarnij nagrodę główną.

Gdzie: Peron 5 - Stacja Food Hall w Galerii Metropolia

Kiedy: 13.02.2020 godz. 18:00 (warto przybyć 20-30 min. wcześniej)

Wstęp bezpłatny! Na wydarzenie obowiązują zapisy.


Patronem wydarzenia jest portal Wakacje.pl

Facebook Stacja Food Hall

Facebook Wakacje.pl

Zobacz również:

kultura i sztuka Organizacja podróży Podróże Porady dotyczące podróży Relacja z Podróży Spotkanie z podróżnikiem wydarzenia Gdańsk