PHPers Warszawa #21

23 Stycznia 2020, 18:30 (czwartek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Rejestracja jest bezpłatna i dobrowolna, ale niezbędna do udziału w wydarzeniu. Dane o rejestracji zostaną usunięte w ciągu 30 dni od daty zakończenia wydarzenia. Więcej informacji w opisie wydarzenia. Bezpłatna rejestracja na PHPers Warszawa

Rejestracja jest bezpłatna i dobrowolna, ale niezbędna do udziału w wydarzeniu. Dane o rejestracji zostaną usunięte w ciągu 30 dni od daty zakończenia wydarzenia. Więcej informacji w opisie wydarzenia.

już niedostępne -

Zapraszamy na 21. spotkanie warszawskich PHPersów! Spotkanie odbędzie się 23 stycznia 2020 r. o godzinie 18:30, w siedzibie GOG.com przy ul. Jagiellońskiej 74, bud. E. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny, ale prosimy o rejestrację - lista uczestników zostanie przekazana do ochrony budynku.

Agenda

1. Jacek Wiśniewski - "Galaktyczna liczba użytkowników - proces optymalizacji w GOG Galaxy"
2. Mariusz Gil - "EventStorming / EventModeling przy analizie i modelowaniu systemów IT"
3. Dyskusja panelowa: Teamwork - jak robić to dobrze

 "Galaktyczna liczba użytkowników - proces optymalizacji w GOG Galaxy"

Rozwijając aplikację często naszym celem jest, żeby korzystało z niej jak najwięcej użytkowników. Jednak kiedy to się uda i użytkowników przybywa, nierzadko mamy problemy z wydajnością. Jak przygotować się na dużą liczbę użytkowników i poradzić sobie ze stale rosnącym ruchem? Na pomoc przychodzi optymalizacja. Podczas prezentacji dowiesz się jakie zasady optymalizacji panują w GOGu, jakie problemy napotkaliśmy przy GOG Galaxy 2.0 oraz jak sobie z nimi radzimy.

"EventStorming / EventModeling przy analizie i modelowaniu systemów IT"

Opis wykładu już niedługo

Integracja

Od razu po wykładach zapraszamy na integrację przy pizzy i piwie :)

PHPers

PHPers to seria meetupów poświęconych językowi programowania PHP, technologiom z nim związanym, oraz metodykom wytwarzania oprogramowania. Spotkania odbywają się cyklicznie w jedenastu miastach w Polsce. Spotkania są bezpłatne, organizowane przez społeczność programistów PHP.

RODO

Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane przez GOG sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Jagiellońska 74, 03-301 Warszawa) jako Administratora danych. Będą one przetwarzane w celu organizacji wydarzenia, na które się zapisujesz w tym weryfikacji listy zaproszonych osób. Dane są przetwarzane na podstawie uzasadnionego interesu, którym jest umożliwienie uczestnikom udziału w wydarzeniu oraz umożliwienie Organizatorowi jego bezpieczną organizację. Dane będą powierzone firmie EventLabs Sp. z o.o., właścicielowi serwisu Evenea.pl, jako podmiotowi przetwarzającemu. W terminie 30 dni od daty zakończenia wydarzenia, Twoje dane zostaną usunięte. Szanujemy Twoje prawo prywatności, w tym prawo dostępu, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, a także prawo sprzeciwu, żądania przeniesienia danych oraz złożenia skargi do organu nadzorczego. Twoje dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu w tym profilowaniu. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w wydarzeniu, na które się zapisujesz. Więcej informacji znajduje się w naszej Polityce Prywatności oraz pod adresem: privacy@gog.com.

Zobacz również:

konferencje Meetup PHP Programowanie wydarzenia Warszawa