Plan B dla Dyrektora, czyli kim jest interim manager

26 Marca 2020, 17:00-19:00 (Czwartek)

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet wstępu
już niedostępne 184,50 zł -
Bilet dla uczestników Klubu Dyrektorów Finansowych "Dialog" Bilet KDF Dialog

Bilet dla uczestników Klubu Dyrektorów Finansowych "Dialog"

już niedostępne bezpłatny -

Interim menedżer, doradca zarządu, "etatowy" dyrektor, butikowa firma doradcza - obowiązki i możliwości, za i przeciw,  kwestie wynagrodzeń i podatków, również odpowiedzialności prawnej i finansowej.  

Kim chcę być lub kogo chcę przyprowadzić do firmy, aby wesprzeć jej działanie na określonym etapie?

Spotkanie odbywa się w ramach programy Plan B dla Dyrektora.

Plan B na życie potrzebny jest każdemu, ale szczególnie przydaje się zajmującym wysokie dyrektorskie stanowiska. Bo w biznesie, w korporacji wszystko się może zmienić z dnia na dzień. My też dojrzewamy i coraz lepiej znamy siebie oraz role, które akceptujemy, chcemy wejść w nie lub współpracować z osobami o określonym profilu i umocowaniu.  

Warto też na czas się zastanowić, co zrobimy, gdy okaże się, że drabina, po której się wspinamy, nie jest przystawiona do dobrej ściany. W społeczności Business Dialog http://www.businessdialog.pl (w tym rownież w Klubie Dyrektorów Finansowych "Dialog"  http://www.kdfdialog.org.plomagamy budować i wdrażać różne plany zawodowe.

Naszą rozmowę będzie wspierać Dorota Grudzień, prezes Arthur Hunt. 


Uwaga! Ponieważ  wprowadzony został stan zagrożenia epidemicznego który sprawił, że wielu z nas spędzi najbliższe dni w biurach lub domach podjęliśmy decyzję aby nie anulować naszego spotkania, a przenieść je on-line. Spotkanie 26.03 odbędzie się więc na naszej platformie on-line tutaj

Zobacz również:

inne Kariera Praca wydarzenia On-line