To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Rejestracja dla jednego uczestnika wydarzenia. Zarejestruj się na wydarzenie

Rejestracja dla jednego uczestnika wydarzenia.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  • Czym różni się fascynacja wartościami od życia w zgodzie z nimi❓
  • W jaki sposób przeżyć wartościowo okres świąteczny❓
  • Jak podejmować decyzje prywatne i zawodowe w zgodzie ze swoimi wartościami❓
  • Pełne miłości, pełne radości, pełne odpoczynku, pełne czasu - jakie mogą być Twoje święta❓
🌲12 grudnia 2022 zapraszamy na ostatnie w tym roku spotkanie w cyklu Planeta Duszy.

🌲Spotkanie zupełnie wyjątkowe w formie i klimacie prowadzone przez aż 4 prelegentów.

Gośćmi Planety będą certyfikowani trenerzy, mówcy i coachowie amerykańskiej organizacji specjalizującej się w przywództwie, światowego lidera w tej dziedzinie Johna Maxwella - Maxwell Leadership Certified Team.

Planeta Duszy, to cykl, który powstał w kooperacji Mercure Katowice Centrum, Balinese - The Body & Soul Clinic i Instytutu Szkoleniowo-Rozwojowego Leadit.

Misją Planety Duszy jest tworzenie przestrzeni do spotkań z ciekawymi osobami ze świata biznesu, rozwoju, literackiego, duchowego, akademickiego, zapraszając naszych gości do udziału w prelekcjach, wywiadach i spotkaniu z ich uczestnikami, tym samym tworząc miejsce do wymiany wiedzy, przemyśleń i do lekkiej formy networkingu.

Temat spotkania: Wartości nie tylko od święta. jak zmienić fascynację wartościami w życie pełne wartości.

Prelegenci:

Regina Burdaś - Certyfikowany trener przywództwa, coach, mówca Maxwell Leadership Certified Team, członek założyciel i koordynator Maxwell Leadership, Peer Teaching Partner Maxwell Leadership Poland. Ponadto certyfikowany coach mocnych stron SCC, konsultant raportów talentów wg Instytutu Gallupa, pedagog, edukator, Trainer & Facilitator Everything DISC badanie i rozwój wg typów osobowości, doradca zawodowy i personalny, terapeuta w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Kilkunastoletnie doświadczenie w dziedzinie szkoleń z przywództwa, mentoringu a także pracy z potencjałem.

https://www.facebook.com/ReniaBurdas

Jacek Siatkowski - Certyfikowany trener przywództwa, coach, mówca Maxwell Leadership Certified Team, konsultant biznesowy, trener, wykładowca, pomaga menedżerom, pracownikom i zespołom zwiększać ich potencjał w kluczowych obszarach życia zawodowego. Dzieli się swoją wiedzą i ponad 20-letnim doświadczeniem managerskim.Wspiera innych w rozwoju osobistym i osiąganiu zakładanych celów oraz lepszych rezultatów w biznesie i życiu codziennym. Kolejną pasją zawodową jest Fundacja Good Network, działająca wg misji Rozmawiasz-Pomagasz, której jest współzałożycielem. Fundacja łączy dzieci i młodzież z Polski z rówieśnikami z Afryki, Azji i Ameryki Południowej, aby wspólnie realizowali projekty edukacyjne i wspierali bardziej potrzebujących.

https://www.facebook.com/portalgoodnetwork

Małgorzata Miszczak -  Certyfikowany trener przywództwa, coach, mówca Maxwell Leadership Certified Team, trener i praktyk zmian, coach. Żona i mama, stawiająca w życiu na: autentyczność, różnorodność, jakość, prostotę w oparciu o szacunek do siebie i innych. Absolwentka Zarządzania na Uniwersytecie Jagiellońskim, Pedagogiki Przedsiębiorczości na Akademii Krakowskiej oraz Coach Godzenia życia zawodowego i rodzinnego. Fundatorka Fundacji Owocna. Jej motto to: "Jedyną pewną w życiu jest zmiana." a cel to: Dodawanie wartości w życiu innych.

https://www.facebook.com/centrumdobrejzmiany

Edyta Kwiatkowska - Certyfikowany trener przywództwa, coach, mówca Maxwell Leadership Certified Team Polska i USA, Coach ICF, dyplomowany trener biznesu, moderatorka Design Thinking, dyplomowany facylitator IAF. Pasjonatka procesów i ukierunkowanej na porozumienie komunikacji w organizacjach. Publikuje swoje artykuły na forbes.com, współpracuje z Pulsem Biznesu, czy Her Impact. Współtwórczyni Woman Business Hub przy Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach. Na co dzień współtworzy Instytut Szkoleniowo-Rozwojowy Hana Mana - "LEADIT" w ramach, którego szkoli, facylituje i układa procesy w MŚP.

https://www.facebook.com/leaditpl


Wydarzenie odbędzie się:

data: 12 grudnia 2022

godzina: 17:30

miejsce: Hotel Mercure Katowice Centrum ul. Młyńska 6

Obowiązuje rejestracja na wydarzenie, ilość miejsc jest ograniczona.

Organizatorzy:

https://www.facebook.com/balineseclinic

https://www.facebook.com/MercureKatowiceCentrum

https://www.facebook.com/leaditpl

Patronat Medialny:

https://rig.katowice.pl/businesshub/

Partnerzy:

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach

Woman Business Hub

Polityka prywatności:

https://sites.google.com/artofgrowth.pl/politykapr...łówna?authuser=0

Zobacz również:

konferencje Budowanie wartości Psychologia pozytywna Psychologia rozwojowa Rozwój biznesu Rozwój emocjonalny Rozwój osobisty wydarzenia Katowice