PoCzuj - warsztaty powrotu do Siebie - Toruń

4 Kwietnia 2020, 10:00 (Sobota) - 5 Kwietnia 2020, 15:00 (Niedziela)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Twój bilet :)
już niedostępne 400,00 zł -
  Twój bilet :)
już niedostępne 200,00 zł -
  Twój bilet :)
już niedostępne 700,00 zł -

W zgiełku codzienności możemy stracić z oczu to, co dla nas ważne. Może pojawiać się zmęczenie, zniechęcenie... Mogą pojawiać się pytania, np. jak się znalazłam w tym miejscu? 
A może Twoje życie jest przepełnione zastanymi schematami i wszystko jest "Ok", a jednak brakuje Ci wewnętrznej ekscytacji i błysku w oku? Może za czymś tęsknisz?

Jeśli masz ochotę poczuć emocje, poszukać gdzie w Tobie zaczyna się radość, gdzie mieszka w Twoim ciele smutek, w jaki sposób reagujesz na własną złość, to zapraszam na nasze warsztaty. Przez uczucia przejdziemy do badania jakie potrzeby są dla Ciebie dzisiaj najważniejsze. Co dzieje się w Twoim życiu co Ci służy, a za czym tęsknisz. Może jest coś, czego chciałabyś więcej? Na warsztatach będzie czas by się temu przyjrzeć i poszukać odpowiedzi na nurtujące pytania w sobie. 

Jak już wiemy o co nam chodzi, co jest dla nas ważne, to łatwiej pójść za wewnętrznym głosem i wybrać działania wspierające nas w życiu zgodnie z naszymi potrzebami i pragnieniami. W drugiej części warsztatów będziemy pracować z pięknem potrzeb wg Roberta Gonzalesa oraz będziemy formułować kroki zbliżające nas do życia naszych marzeń. 

Zgodnie z sentencją: jeśli nie znajdziesz tego, czego szukasz w sobie, nie znajdziesz tego nigdzie. Może to być spokój, może radość, może ekscytacja? Razem poszukamy, zapraszam!


Całe warsztaty są oparte na narzędziach Porozumienia bez Przemocy i Coachingu opartego na potrzebach.

Trenerka: Joanna Zwierzchowska
Miejsce: ul.Kasprowicza 6 m 2, Toruń
Terminy: 04.04. sobota, godz. 10:00 - 17:00
               05.04. niedziela, godz. 10:00 - 15:00
Ilość osób: max 12 

Więcej o mnie na stronie www: https://naszaprzestrzen.com/about/#JoannaIle to kosztuje?

Mamy nietypowe podejście do płatności. Chcemy by mogły zadziać się poniższe rzeczy naraz:
1. Chcemy aby warsztaty się odbył i abyśmy my jak i wszyscy chętni uczestnicy mogli wynieść wspierające doświadczenia.
2. Chcemy aby warsztaty były dostępne niezależnie od zasobów finansowych uczestników - wierzymy, że to co proponujemy zmienia jakość relacji. Chcemy by jak największa ilość osób mogła z tego skorzystać.
3. Chcemy móc utrzymywać się z naszych działań, aby móc dzielić się jak najdłużej tym, co ufamy i doświadczamy że wspiera w życiu.
4. Chcemy, aby było Ci łatwo podjąć decyzję, jaki chcesz i możesz wnieść wkład.

OPCJE:
a) Jeśli potrzebujesz przede wszystkim łatwości, wybierz jedną z poniższych trzech kwot:

400 PLN - jeśli chcesz pokryć standardowe koszty warsztatów

200 PLN - jeśli chcesz skorzystać z warsztatów i jednocześnie aktualnie jesteś w sytuacji wyzwania w kwestii zasobów finansowych

700 PLN - jeśli masz stabilność wynagrodzenia i poczucie bezpieczeństwa finansowego, oraz chcesz wesprzeć naszą pracę i/lub osoby o mniejszych zasobach


b) Jeśli żadna z tych kwot nie działa do Ciebie, to skontaktuj się z nami, aby znaleźć opcję, która działa dla nas wszystkich (np. raty, wsparcie organizatora przed i w czasie szkolenia). Bądź skontaktuj się, by dobrać kwotę, która zaspokaja potrzeby organizatorów i trenerów oraz jest w zgodzie z Twoją chęcią i możliwością wnoszenia wkładu.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania - zadzwoń do nas: 690 090 335
Organizatorzy zastrzegają sobie prawo odwołania wydarzenia i oddania wartości biletów w przypadku, gdy grupa będzie miała mniejszą liczebność niż 4 osoby.Images from Pixabay

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Toruń