Warsztat - Podstawy prawne

26 Października 2023, 10:00-13:00 (Czwartek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilety
już niedostępne -

Chcesz rozwijać swoją firmę, ale brakuje Ci wiedzy prawno-biznesowej? Weź udział w warsztacie z Jarosławem Ziobrowskim i zdobądź wiedzę z zakresu:


🔸 zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej

🔸 jak usprawnić procesy biznesowe?

🔸 jaką formę działalności wybrać wybrać?

🔸 na jakich warunkach najlepiej zatrudnić zespół?

🔸 formy dofinansowania firmy - pożyczka, podwyższenie wkładu, dopłaty do spółki z o.o. 

🔸 umowy inwestorskiej

🔸 jak poprawnie czytać i zrozumieć umowy handlowe?


Jarosław Ziobrowski to doświadczony adwokat. Swoje doświadczenie zdobywał w renomowanych kancelariach prawniczych, jest wykładowcą i autorem licznych publikacji z zakresu prawa i podatków. W ramach cyklu #Academy_Smolna w roku 2016 i 2017 zrealizował 38 godzin doradztwa prawnego.

Adw. Jarosław Ziobrowski - ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego oraz podyplomowe studia podatkowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, a także podyplomowe studia "Zapobieganie Przestępczości Gospodarczej, Skarbowej i Przeciwko Mieniu" na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Doświadczenie zdobywał w Ernst & Young oraz kancelarii WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr. Prowadził wykłady dla studentów na Podyplomowych Studiach Rachunkowości w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu, a także szkolenia dla spółek oraz instytucji publicznych. Współautor książki Zarządzanie ryzykiem podatkowym oraz Odpowiedzialność karno-skarbowa członków zarządu.


Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Warszawa