To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  udział w szkoleniu
już niedostępne 99,00 zł -

Wystąpienia publiczne to dla wielu osób nie lada wyzwanie. Czujemy lęk przed tym, jak odbiorą nas słuchacze, martwimy się, czy potrafimy zrozumiale przekazać treści, obawiamy się oceny i boimy się, że coś może pójść nie tak. Często mówimy o sobie "nie jestem dobrym mówcą". Ale czy tak jest na pewno?

Weź udział w warsztatach, na których będziesz miał szansę zaprezentować się przed innymi uczestnikami i doskonalić umiejętność występowania przed publicznością. Szkolenie składa się z trzech modułów:


Moduł 1 - Jak radzić sobie ze stresem w wystąpieniach publicznych?

Lęk przed wystąpieniami publicznymi od lat utrzymuje się w rankingu najbardziej powszechnych lęków na świecie. Ale jest dobra wiadomość - można skuteczniej radzić sobie z lękiem podczas prezentacji.
W trakcie trwania tego modułu, odpowiemy sobie na pytanie, co dzieje się z ciałem podczas prezentacji oraz w jaki sposób odczuwany stres wpływa na funkcjonowanie organizmu. Poznamy kilka skutecznych sposobów, które pozwalają na redukcję odczuwanego napięcia i koncentrują się na dwóch obszarach - fizjologicznym i psychologicznym. Celem szkolenia jest zmniejszenie napięcia związanego z wystąpieniami publicznymi, poznanie wybranych technik radzenia sobie ze stresem i podniesienie umiejętności prezentacyjnych.

Moduł 2 - Jak mówić, aby nas słuchano?

Co charakteryzuje wystąpienia charyzmatycznych mówców, którzy przyciągają uwagę tysięcy ludzi? Na to pytanie odpowiemy sobie podczas warsztatów. Dowiesz się, jak w interesujący sposób budować swoją wypowiedź, jak podczas wystąpienia przyciągać uwagę słuchaczy oraz jak w sposób inspirujący rozpoczynać i kończyć wystąpienie.


Moduł 3 - Zaprezentuj się!

W trakcie trwania tego modułu, uczestnicy prezentują przed grupą wybrany wcześniej temat. Nagramy Twoje wystąpienie, abyś mógł zobaczyć, jak wypadasz podczas przemawiania. Otrzymasz także szereg przydatnych wskazówek, które pozwolą Ci doskonalić się w sztuce prezentacji. Poznasz swoje możliwości w praktyce. Dziesiątki uczestników naszych szkoleń uznały to ćwiczenie za wspaniałe i pouczające doświadczenie. Dołącz do nich!

Do kogo kierowane jest szkolenie?


Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które nie mają dużego doświadczenia w obszarze wystąpień publicznych oraz prezentacji, a także dla osób, które posiadają bariery utrudniające im zabranie głosu, przemawianie do szerszej grupy słuchaczy.


Czas i miejsce szkolenia:
9:00 - 17:00 (w tym godzinna przerwa na obiad we własnym zakresie oraz przerwy kawowe wliczone w cenę)
Pokój Spokój ul. Kilińskiego 177 w Łodzi.

.
Każdy z uczestników otrzyma dyplom uczestnictwa w szkoleniu i materiały szkoleniowe pogłębiające zdobytą wiedzę.


Szkolenie poprowadzi trener i psycholog - Joanna Stawińska, specjalizująca się w problematyce radzenia sobie ze stresem, prowadząca wielu spotkań i prezentacji biznesowych w obszarze sektora bankowości oraz autorka szkoleń przeprowadzonych w tej tematyce w kilkudziesięciu edycjach.

Dlaczego warto wybrać warsztaty w Pokój Spokój?

Każde wydarzenie w Pokój Spokój cechuje kameralna, swobodna atmosfera. Spotykają się na nich ludzie, którzy aktywnie dążą do własnego rozwoju i są pozytywnie nastawieni do życia. Warsztaty tutaj są zawsze okazją do spędzenia czasu w miłym, relaksującym otoczeniu i zdobycia interesującej, solidnej dawki wiedzy. Wyjdziesz od nas zawsze w dobrym nastroju!

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Łódź