"Toksyki" i jak sobie z nimi radzić

25 Września 2019, 17:30-19:30 (środa)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  udział w szkoleniu

dostępnych: 5

już niedostępne 30,00 zł -

Ma negatywne nastawienie do świata i nie szanuje twojego czasu. Kłamie i kontroluje. Więcej mówi, niż słucha i nie interesuje go specjalnie co masz do powiedzenia. Dramatyzuje. Ma silną potrzebę posiadania racji. Czasem gra rolę wiecznej ofiary. Po spotkaniu z tą osobą masz poczucie winy i jesteś wyczerpany emocjonalnie. Masz w swoim otoczeniu podobne osoby? Prawdopodobnie obcujesz z "toksykami".

Na szkoleniu dowiesz się, jak rozpoznać osoby toksyczne i co je charakteryzuje. Usłyszysz, co może być przyczyną powstawania takiego nastawienia i poznasz kilka skutecznych sposobów na to, jak radzić sobie w kontaktach z osobami toksycznymi.

To wydarzenie jest dla Ciebie, jeśli masz dość zmęczenia i złego samopoczucia wynikającego z relacji z toksycznymi ludźmi.

Dlaczego warto wybrać warsztaty w Pokój Spokój?

Każde wydarzenie w Pokój Spokój cechuje kameralna, swobodna atmosfera. Spotykają się na nich ludzie, którzy aktywnie dążą do własnego rozwoju i są pozytywnie nastawieni do życia. Warsztaty tutaj są zawsze okazją do spędzenia czasu w miłym, relaksującym otoczeniu i zdobycia interesującej, solidnej dawki wiedzy. Wyjdziesz od nas zawsze w dobrym nastroju!

Ważne:
Ilość miejsc ograniczona - warsztaty mają kameralny charakter (do 8 osób). Wyślij wiadomość już dziś, jeśli zależy Ci aby wziąć udział.


Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Łódź