Akcja "PorozmawiajMY. Proszę!"

27 Sierpnia 2019, 08:00 (Wtorek) - 2 Grudnia 2019, 23:59 (Poniedziałek)

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  PorozmawiajMy. Proszę!
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Wszystkie biblioteki publiczne i szkolne zapraszamy do udziału w akcji organizowanej wspólnie przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego i Fundację Kocham Polskę.

Aby otrzymać książkę "Nieoczywista Układanka Polska" i dołączyć do akcji wystarczy wypełnić krótki formularz online. Uwaga! Trzeba to zrobić szybko, ponieważ książka trafi do 50 bibliotek, które zgłoszą się do akcji jako pierwsze.

Zapraszamy biblioteki do przeprowadzenia międzypokoleniowych spotkań (lub spotkań dla młodzieży) inspirowanych przesłaną książką. Pięć bibliotek, które przygotują najciekawsze, najbardziej oryginalne i atrakcyjne relacje z przeprowadzonych rozmów, zostanie nagrodzonych zestawami nowo wydanych książek.

Nasze motto:

Podstawą spotkania jest rozmowa.
Tam, gdzie nie ma rozmowy, nie ma spotkań.
Tam, gdzie nie ma spotkań, nie ma relacji.
Gdzie nie ma relacji, nie ma rozwoju

Tomasz Tokarz

Wierzymy, że młodzież czeka na poważne rozmowy. Może Wasze biblioteki są jedynym miejscem, gdzie młodzi ludzie mogą się śmiało wypowiadać, wymieniać doświadczenia, szczerze i bez cenzury? Może w ślad za rozmowami przyjdzie chęć i pomysły na wspólne działania, akcje, projekty?

Przeczytaj więcej o akcji!

Przed wysłaniem zgłoszenia należy się zapoznać z regulaminem udziału w akcji.


Akcję dla bibliotek "PorozmawiajMY. Proszę!" współorganizują Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz Fundacja Kocham Polskę.

Zobacz również:

inne