Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet normalny / miejsca siedzące nienumerowane

dostępnych: 50

21 Marca 2021, 16:00 15,00 zł
  Bilet dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny / miejsca siedzące nienumerowane

dostępnych: 17

21 Marca 2021, 16:00 13,00 zł

"Powrót Bena" - niezwykły film o sile bycia razem na grudniowym Forum Filmów Nie-Zwyczajnych. Występującej w głównej roli Julii Roberts towarzyszy Lucas Hedges nominowany do Oscara za rolę w filmie Manchester by the Sea. Spotkanie filmowe tradycyjnie poprowadzi o. dr Marek Kotyński CSsR, filmoznawca, teolog duchowości oraz wykładowca AKW. Zapraszamy!


OPIS FILMU: Gdy Holly (Julia Roberts) wraca do domu ze świątecznych zakupów, zastaje na schodach nieoczekiwanego gościa - swojego syna Bena (Lucas Hedges), który nie powinien był opuszczać ośrodka odwykowego. Kochająca matka, mimo obaw, przyjmuje go z otwartymi ramionami. Ma nadzieję, że Ben jest "czysty" i będzie mogła cieszyć się Bożym Narodzeniem z nim i resztą rodziny.

Okazuje się jednak, że wizyta Bena może sprowadzić poważne kłopoty. Podczas kolejnych 24 godzin, które mogą zmienić na zawsze ich życie, Holly zrobi wszystko, by uratować ukochane dziecko.

UWAGA: Wydarzenie odbędzie się zgodnie z obowiązującymi zasadami wyznaczonymi przez MINISTERSTWO KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO ORAZ GŁÓWNY INSPEKTORAT SANITARNY. Wymagane jest zakrywanie nosa i ust oraz przestrzeganie pozostałych wymogów bezpieczeństwa.

Szczegóły: http://dobremiejsce.org/

Zobacz również:

film Film fabularny wydarzenia Warszawa