Pozytywna Organizacja - Twoja Organizacja

4 Listopada 2021, 15:00-18:00 (Czwartek)

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  REJESTRACJA
już niedostępne -

04.11.2021 | WARSZTATY ONLINE 

Celem warsztatów "Pozytywna Organizacja" jest zachęcenie przedsiębiorców do podjęcia działań edukacyjnych sprzyjających rozwijaniu organizacji pozytywnych. Cel realizowany jest poprzez dostarczenie pracownikom różnego szczebla wiedzy i umiejętności pozwalających działać sprawniej w pracy poprzez świadome wpływanie na to, na co mają wpływ, czyli na swoje zasoby osobiste - nazywane kapitałem psychologicznym. To główna idea Pozytywnej Organizacji. 

Podczas warsztatów potrenujemy ów kapitał, czyli nadzieję na sukces, poczucie skuteczności, optymizm i odporność psychiczną. Zasoby te są niezwykle przydatne w pracy oraz życiu.

Anna Agata Nowak

Psycholog pracy, trenerka biznesu, coach i konsultantka z 20-letnią praktyką w przygotowywaniu i prowadzeniu działań rozwojowych z zakresu umiejętności zarządzania oraz osobistych przydatnych w pracy.

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, doktorantka na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Bada to, co robi w pracy J zgłębiając tajniki osobowości i dobrostanu człowieka aktywnego zawodowo (a nie zawsze rozwojowo).

Autorka i od roku 2019 kierownik nowego kierunku studiów podyplomowych pn. Psychologia Pozytywna w Organizacji na USWPS w Poznaniu. Autorka wideokursu pn. pozytywna-organizacja.edu.pl.

***

Warsztaty odbędą się przy pomocy aplikacji Zoom. Link logujący na szkolenie zostanie Państwu przesłany w dniu warsztatów.

Sugerujemy uczestnictwo w wydarzeniu korzystając ze stabilnego połączenia internetowego najlepiej przewodowego.

Spotkanie jest praktycznym warsztatem i wymaga aktywności uczestników i pracy w grupach, stąd prośba by do szkolenia dołączyć z włączoną kamerą i mikrofonem.

ZOBACZ CAŁY PROGRAM WYDARZEŃ - DPP 2021

PRZYŁĄCZ SIĘ DO WYDARZENIA NA FB - BĄDŹ AKTYWNY I UDOSTĘPNIJ DALEJ!

PRZYŁĄCZ SIĘ - z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

* Ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń / Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do ich weryfikacji.

* Jeśli wydarzenie, które Cię interesuje nie pojawia się w formularzu rejestracyjnym to oznacza, że limit miejsc został wyczerpany - Nie rezygnuj jednak, być może w ostatniej chwili ktoś zrezygnuje i znajdzie się dla Ciebie miejsce.

*Nie masz czasu? Zmieniły się Twoje plany? Poinformuj nas o tym - daj szansę innym na udział!

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dla osób zapisujących się na warsztaty organizowane w ramach wydarzenia

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Prezydent Miasta Poznania z siedzibą przy placu Kolegiackim 17, 61-841 Poznań. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu wykonania zadania realizowanego w interesie publicznym, zgodnie z uprawnieniem wynikającym z ustawy o samorządzie gminnym, którym jest organizacja wydarzeń promocyjnych poznańskiego środowiska biznesowego.
Wyznaczono inspektora ochrony danych, z którym można się kontaktować poprzez e-mail: iod@um.poznan.pl lub pisemnie na adres: plac Kolegiacki 17, 61-841 Poznań.

Szczegółowe informacje nt. przetwarzania danych osobowych znajdują się na: www.um.poznan.pl/klauzulainformacyjna

Zobacz również:

szkolenia Działalność gospodarcza Marketing Przedsiębiorczość Zarządzanie