Pozytywnik: wdzięczność (warsztaty online)

31 Marca 2021, 19:30-21:00 (środa)

Online,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Bilet ze zniżką early bird dla osób, które lubią planować z wyprzedzeniem.

Liczba biletów ograniczona.
Pozytywnik: wdzięczność - bilet early bird

Bilet ze zniżką early bird dla osób, które lubią planować z wyprzedzeniem.

Liczba biletów ograniczona.

już niedostępne 27,50 zł -
Udział w warsztatach online Pozytywnik: wdzięczność. Pozytywnik: wdzięczność - bilet regularny

Udział w warsztatach online Pozytywnik: wdzięczność.

już niedostępne 35,00 zł -

Jeżeli chcesz rozpocząć regularną praktykę wdzięczności i lepiej zrozumieć, na czym polega pielęgnowanie tej emocji, ten warsztat jest dla Ciebie!

Badania wykazały, że osoby, które praktykują wdzięczność, deklarują lepsze samopoczucie, większą satysfakcję z życia oraz samoakceptację. Natomiast, aby praktyka była skuteczna, nie może być wymuszona... Dowiedz się, jak pielęgnować wdzięczność w rzeczywistości, w której to, co dla nas dobre, często nam umyka.

Zwłaszcza, że sama wdzięczność nie zawsze przychodzi od razu. Czasem może budzić opór, a często po prostu wymaga lepszego poznania, aby mogła zagościć w naszym życiu. Podczas warsztatów Pozytywnik: wdzięczność pomogę Ci wypracować metodę praktykowania wdzięczności, dostosowaną do Twojej osobowości i współczesnych czasów.

Dla kogo jest Pozytywnik: wdzięczność?

Jeśli już teraz prowadzisz dziennik lub pamiętnik, to spotkanie jest dla Ciebie. Jeśli nie prowadzisz na co dzień żadnych zapisków, ale masz w sobie otwartość, aby spróbować, to spotkanie jest dla Ciebie. Chciałabym podkreślić, że nie trzeba "umieć pisać", aby korzystać z pisania terapeutycznego, ponieważ w tym procesie nie tworzymy dzieł literackich. Otrzymasz za to narzędzia i przestrzeń, aby pochylić się i popracować z wdzięcznością, pisząc - Twoimi słowami i tak, jak potrafisz, bez konieczności dzielenia się napisanym tekstem.

To spotkanie jest dla osób, które pragną rozpocząć lub pogłębić swoją relację z wdzięcznością. Zapraszam zarwóno osoby, które lubią dyskutować w grupie, dzielić się refleksjami, jak i te, które preferują ciche uczestnictwo.

W warsztat Cię krótkim wykładem na temat wdzięczności oraz pisania terapeutycznego w duchu pozytywnym, jego zalet i sposobów wykorzystania. Po części wprowadzającej, przy pomocy prostych, ale treściwych ćwiczeń, wspólnie popracujemy z zagadnieniem wdzięczności, pisząc. Między ćwiczeniami będzie miejsce na podzielenie się refleksjami i zadawanie pytań.

Spotkanie odbędzie się w środę, 31.03.2021 o 19:30 na platformie Zoom.

Co będzie Ci potrzebne podczas spotkania?

Do warsztatu dołącz z czymś, co umożliwi Ci pisanie/utrwalanie swoich myśli - może to być papier i ołówek, notatnik i długopis, maszyna do pisania, komputer, urządzenie mobilne.

Dodatkowo potrzebny będzie stabilny dostęp do internetu oraz aktualna wersja bezpłatnego programu Zoom. To bardzo ważne, ponieważ spotkanie nie będzie rejestrowane, a treść ćwiczeń udostępniana po jego zakończeniu. Dotyczy to również osób, które zarezerwują miejsce, ale nie pojawią się na spotkaniu na żywo.

Twój poziom aktywności podczas spotkania zależy wyłącznie od Twojego komfortu - możesz uczestniczyć w warsztato-sesji z wyłączoną lub włączoną kamerką internetową, korzystać z mikrofonu/czatu, aby dzielić się refleksjami i zadawać pytania, lub przebywać na nim całkowicie anonimowo i w ciszy.

Po wykupieniu biletu nie masz linku do logowania?

Link do logowania zostaną wysłane najpóźniej 31.02.2021. Jeśli do godz. 15:00 tego dnia nie otrzymasz wiadomości, sprawdź, czy email z linkiem nie trafił do folderu spam lub zakładki "Społeczności". Nadal nie możesz znaleźć wiadomości? Napisz na: pozytywnik@proseksualna.pl.


Pozytywnik: wdzięczność poprowadzi Natalia Grubizna - doradczyni w trakcie certyfikacji terapeutycznej, edukatorka seksualna, trenerka. Ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów, grup i sesji indywidualnych. Jest autorką bloga proseksualna.pl. 

Zobacz również:

inne Pisanie ekspresywne Psychologia pozytywna Rozwój emocjonalny