STARTUPY, PR I MEDIA - Aula Polska

12 Marca 2020, 19:00-22:00 (Czwartek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
W chwili obecnej zgłoszenia na to wydarzenie nie są przyjmowane.

UWAGA! ZE WZGLĘDU NA ZAGROŻENIE EPIDEMIĄ KORONAWIRUSA I W TROSCE O WASZE BEZPIECZEŃSTWO JESTEŚMY ZMUSZENI ODWOŁAĆ WYDARZENIE. ZWROT ZA ZAKUPIONE BILETY ODBYWA SIĘ POPRZEZ KONTAKT Z EVENEA NA ADRES  info@evenea.pl Jak wygląda praca redakcji? Jak budować PR swojej firmy? Jak firmy PR współpracują ze startupami? O czym trzeba wiedzieć, ile to kosztuje i na jakie efekty można liczyć? Czy robić PR wewnątrz swojej organizacji czy płacić za to i zaprosić do współpracy agencję? Czy robienie PR przez szefa spółki to dobry pomysł i czy każdy to może robić?

Na te i inne pytania odpowiedzą nasi eksperci: Katarzyna Dworzyńska (PR Calling), Vadim Makarenko (BIQdata), Krystian Cieślak (Remarkables One), Marcin Sierant oraz Ola Prejs (Netguru).

O organizatorze: AULA POLSKA od 2007 roku promuje kulturę przedsiębiorczości technologicznej. Wierzymy w potencjał polskich przedsiębiorców i innowatorów, dlatego wspieramy ich rozwój. Uważamy, że przedsiębiorczości należy uczyć, najlepiej poprzez praktykę i transfer doświadczeń. Więcej znajdziesz tutaj: http://aulapolska.pl/

W sezonie 2019-2020 spotkania z cyklu Aula Polska będą odbywały się w nowym miejscu: Hub Hub Nowogrodzka Square (al. Jerozolimskie 93, 02-001, Warszawa)

Zysk z wejściówek w 100% przeznaczony jest na Fundację Aula Polska, która organizują spotkania Auli.

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Warszawa