Bilet na Galę Finałową IV edycji Konkursu Pracownik Roku

6 Maja 2022, 11:00 (Piątek) - 6 Czerwca 2022, 17:00 (Poniedziałek)

Zobacz na mapie

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet na Galę Finałową IV edycji Konkursu Pracownik Roku - rabat 50% do 15.05.2022
6 Czerwca 2022, 17:00 307,50 zł

Zaproszenie rekomendujemy dla:

  • menedżerów, których pracownicy startują w Konkursie, by być z nimi w tak ważnym dniu i mieć dodatkową możliwość wzmacniać relacje osobiste i firmowe,
  • HR-wców, którzy na co dzień dbają o pracowników, to wyróżnienie dla nich ale też pokazanie na zewnątrz jak firma docenia tę funkcję,
  • marketingowcom, którzy będą przygotowywać relacje i robić dodatkowe zdjęcia, by skorzystać z konkursu w wymiarze public relations, budowania marki pracodawcy, promowania produktów i usług poprzez pracowników, którzy je tworzą,
  • osób towarzyszących, których obecność podnosi rangę docenienia: partnerzy, dzieci wyróżnianych pracowników,
  • obserwatorów, którzy rozważają start swojej organizacji w kolejnej edycji Konkursu.
Zgłoszenie dla osoby dodatkowej do udziału w Gali Finałowej w trakcie, której będziemy doceniać wszystkich pracowników zgłoszonych do Konkursu, przyznamy tytuły i nagród, zaprosimy na wystąpienie motywacyjne oraz bankiet. Dzięki zaproszeniu będzie mogła towarzyszyć reprezentantom firmy. To sposób na wzmocnienie motywacyjnego efektu Gali Finałowej. Dodatkowa obecność wzmacnia więzi i nadaje ważność temu wydarzeniu. Z tego zgłoszenia zwykle korzystają właściciele, członkowie zarządów, przełożeni osób wyróżnionych, ale nie tylko.
W ramach bilety oprócz niezapomnianych wrażeń i emocji gwarantujemy udział w wydarzeniu, wystąpienie mówcy, poczęstunek w trakcie oraz bankiet po gali.


O Konkursie Pracownik Roku

Idea Konkursu "Pracownik Roku" zrodziła się w 2017 roku. Była ona wyjściem naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, menedżerów i ekspertów HR, którym zależy na docenieniu i motywowaniu swoich pracowników w sposób wykraczający poza możliwości pojedynczej firmy. W tym roku chcemy szczególnie zwrócić uwagę na solidarność pracowników w czasach niepewności. IV edycji Konkursu organizowana jest pod hasłem: "Solidarni w trudnych czasach pandemii".

Zależy nam, by promować osoby, które wraz z przedsiębiorcami przyczyniają się do sukcesów polskiej gospodarki niezależnie od funkcji jaką pełnią oraz formy zatrudnienia czy współpracy. Dzięki temu, że każda organizacja wskazuje swoich najbardziej wartościowych i lojalnych pracowników spotykamy się na gali finałowej z najlepszymi z najlepszych. Oni już udowodnili swoimi efektami, podejściem do pracy, jakością współpracy, że zasługują na wyróżnienie. Dlatego to przedsiębiorcy i menedżerowie rywalizują o wyróżnienie swoich reprezentantów na szerokim forum poprzez dobrze przygotowane zgłoszenia oraz laudacje.

W Konkursie promujemy idee:

  • wdzięczności w biznesie,
  • udzielania pozytywnej informacji zwrotnej,
  • budowania zdrowych relacji między przełożonymi a pracownikami,
  • motywowania pozapłacowego.

Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich organizacji, które budują pozytywne środowiska pracy niezależnie od tego czy są na początku tej drogi czy też mają w tym dużą wprawę. Do startu zapraszamy firmy i instytucje, które chcą pokazać swoim obecnym i potencjalnym pracownikom, że dbają o ludzi i doceniają ich pracę. W Konkursie, w sposób szczególny i symboliczny dziękują wszystkim pracownikom, nie tylko wyłonionym reprezentantom. W ten sposób wzmacniają relacje z organizacją. Do Konkursu zgłaszają swoich pracowników zarówno organizacje zatrudniające kilka osób jak i średnie, duże przedsiębiorstwa oraz międzynarodowe korporacje. Łączy nas idea szacunku i satysfakcji z pracy.

W Konkursie doceniamy szeregowych pracowników, menedżerów oraz zespoły bez względu na formę zatrudnienia czy współpracy z organizacją. Szczególnie zwracamy uwagę na etos pracy, postawy ważne dla rozwoju organizacji i zawody. Kapituła nagradza również wybitne postawy i osoby, które wykraczają poza kategorie, gdyż ich historia zawodowa zasługuje na wyróżnienie.

Zobacz również:

imprezy wydarzenia Warszawa