warsztaty online

3 Listopada 2021, 19:00 (środa) - 24 Listopada 2021, 21:00 (środa)

online - ZOOM,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Wstęp

dostępnych: 0

Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Emocje. Są tym, co bezpośrednio kontaktuje nas z naszym wnętrzemz naszym wewnętrznym dzieckiem, choć nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę. Są wołaniem do zatrzymania się i usłyszenia samych siebie.

Niestety, w związku z tym jak byliśmy wychowywani, najczęściej chcemy je uciszyć, pozbyć się ich, odsunąć je, zrobić coś, żeby już minęły, ponieważ wywołują nieprzyjemne czy bolesne odczucia. Próbujemy je kontrolować, trzymać w ryzach, analizować, ale to nie pomaga. Nie może, bo one są przejawem tego, co w nas najbardziej spójne, autentyczne i żywe, a co potrzebuje być zauważone. Będą wołać tak długo i tak intensywnie, aż je usłyszymy.

Gdy przechodziłam mój osobisty głęboki proces odzyskiwania siebie, odzyskiwania mojego dziecka wewnętrznego zalewały mnie z taką intensywnością i siłą, jakby chciały mi powiedzieć - albo nas posłuchasz, albo to się źle dla Ciebie skończy. Poddałam się im. Pozwoliłam, by mnie uczyły. O mnie samej. Zabrały mnie w podróż do samego środka, do samego jądra mojego jestestwa i zwróciły mnie sobie. Odtąd inaczej zaczęłam je postrzegać. Nauczyły mnie nowego, nie znanego wtedy dla mnie, języka komunikacji -
języka uważnego i świadomego czucia.

Tym sposobem komunikacji wewnętrznej dzielę się z tymi wszystkimi, którzy pragną odzyskać prawdziwy kontakt ze sobą, którzy pragną odzyskać swoją spójność i autentyczność.

Nazwałam tę komunikację "Podwójna spirala", ponieważ za jej pomocą najpierw skręcamy się do środka, by wejść w kontakt z naszym wnętrzem (pierwiastek żeński), a następnie odkręcamy się na zewnątrz, by wyjść ze spójnym działaniem (pierwiastek męski).

Na warsztatach "PROCESowania eMOCji" omawiam dokładnie konkretne elementy "Podwójnej spirali", jej niuanse, przedstawiam jej różne warianty, wyjaśniam co i dlaczego jest ważne w niej oraz wielokrotnie ją demonstruję i modeluję, tak by można ją i siebie poczuć.

Uczestnicy mają kilka tygodni na to, by tę komunikację wypróbować, przetestować i wrócić z pytaniami, które pojawiają się w trakcie samodzielnego procesowania emocji.

W trakcie spotkań wspólnie tworzymy bezpieczną, czułą przestrzeń, w której nasze dzieci wewnętrzne są widziane i czute.


Ten warsztat jest dla Ciebie jeśli:

 • chcesz nawiązać czułą, głęboką relację ze swoim dzieckiem wewnętrznym
 • zdobywasz wiedzę na temat swoich zranień, schematów z dzieciństwa, ale dalej nie wiesz co zrobić z emocjami, które są ich wynikiem, a które ciągle wracają
 • doszłaś/doszedłeś do jakiegoś miejsca w swoim procesie i utknęłaś/utknąłeś
 • procesujesz emocje, ale nie widzisz rezultatów tego w swoim życiu
 • czujesz opór przed procesowaniem emocji lub czujesz opór przed procesowaniem pewnych emocji
 • nie wiesz tak naprawdę co konkretnie robić z emocjami, jak do nich podejść
 • nie wiesz jak pracować z wspomnieniami, które wracają
 • doświadczyłaś/eś traum, które spowodowały zamrożenie pewnych części Ciebie i nie wiesz jak je uwolnić, by przywrócić w nich życie i sprawczość
 • wiesz, że kierują Tobą pewne programy, które Tobie wpojono, ale nie wiesz jak do nich dotrzeć, by je rozprogramować
 • nie masz wspomnień i nie wiesz jak w takim razie dotrzeć do emocji z przeszłości i je uwolnić
 • potrzebujesz sposobu, podejścia, które możesz sama/sam stosować w swoim życiu i wspierać się nim kiedykolwiek będzie taka potrzeba


Ten warsztat jest bardzo praktyczny
, więc jeśli zależy Tobie na konkretach, na tym, by poznać i stosować w swoim życiu sposób komunikacji ze sobą, który działa i przynosi namacalne i stabilne efekty, to zapraszam Cię.

Jako uczestniczka/uczestnik otrzymasz na zawsze nagrania z wszystkich 4 części, więc możesz do nich wracać tyle razy, ile potrzebujesz.

Nagrań nie można zakupić po zakończonym warsztacie, nie są one dostępne dla osób spoza warsztatu. Zależy mi na tym, by stworzyć bezpieczną przestrzeń dla uczestników, by to, co wyjdzie w trakcie procesowania pozostało w grupie.

Dla uczestników warsztatów, którzy potrzebują kontynuacji wsparcia, dłuższego towarzyszenia, oferuję odpłatne comiesięczne grupowe wsparcie.

Na tym linku znajdziesz refleksje uczestników poprzednich edycji warsztatów: https://magdalenaszpilka.com/podziekowania/


Jeśli jest to coś, co Ciebie woła, zapraszam ciepło.


Informacje szczegółowe:


CZAS
:

Spotkamy się w cztery kolejne środy listopada:

- 3 listopada, środa, 19.00 czasu polskiego

- 10 listopada, środa, 19.00 czasu polskiego

- 17 listopada, środa, 19.00 czasu polskiego

- 24 listopada, środa, 19.00 czasu polskiego

Każde spotkanie potrwa 2 godziny.


MIEJSCE:

Komunikator ZOOM, grupa 30 osób.

Szczegóły dostępu otrzymasz po dokonaniu płatności.


KOSZT
:

680 zł

W cenie warsztatu są cztery 2-godzinne spotkania oraz nagrania z nich, które otrzymujesz na zawsze.

W celu zakupienia warsztatu kliknij w przycisk WSTĘP, wypełnij formularz, a następnie kliknij POTWIERDŹ. Na podany przez Ciebie adres e-mail otrzymasz wiadomość ode mnie z potwierdzeniem oraz informacją jak dokonać płatności przelewem lub przez PayPal

Po opłaceniu warsztatu otrzymasz linki dostępu do ZOOM.

UWAGA!!! Jeśli nie otrzymasz maila potwierdzającego, sprawdź proszę spam i inne foldery (oferty, promocje, powiadomienia itd).

Zapisując się na warsztat wyrażasz zgodę na moją politykę prywatności: https://magdalenaszpilka.com/polityka-prywatnosci
Dokonując zakupu warsztatu wyrażasz zgodę na regulamin sprzedaży: https://magdalenaszpilka.com/regulamin

Zapraszam ciepło do mojej przestrzeni 💗

Magdalena

Zobacz również:

szkolenia