PRO\PORANKI 6: jeden reżyser jedno studio: jak pracować w tym modelu?

7 Grudnia 2020, 10:00-11:30 (Poniedziałek)

Zoom,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  PRO/PORANKI 6: jeden reżyser jedno studio: jak pracować w tym modelu?
już niedostępne -

Praca w modelu 'jeden reżyser jedno studio' nakłada na producenta większą odpowiedzialność - nie tylko za obszar kosztów ale także za kreatywny kształt oferty. Klienci i reżyserzy wymagają od producenta więcej. 

Zapraszamy wszystkich producentów pracujących przy produkcjach filmów reklamowych na Pro\Poranki on-line, których tematem jest: 

jeden reżyser jedno studio: jak pracować w tym modelu?


Warsztat poprowadzą profesjonaliści, dla których ten model często jest rozwiązaniem pierwszego wyboru. 

Są to reżyserzy: Bartek Ignaciuk i Tadeusz Śliwa

oraz producenci: Jarek Parzyjagła i Kacper Sawicki.


Podczas warsztatu popracujemy nad określeniem oczekiwań jakie w tym modelu mają wobec producentów zamawiający i twórcy, ze szczególną rolą reżysera. Porozmawiamy też o tym, jak kształtować zdolność producentów do odpowiedzi na te oczekiwania.

Spotkanie będzie także okazją do wymiany doświadczeń między uczestnikami.


kiedy: 7.12 o godz. 10:00

ile: 1,5h

gdzie: on-line

rejestracja: evenea


Prelegenci:

Bartek Ignaciuk. Reżyser. Absolwent wydziału malarstwa i grafiki ASP w Gdańsku. Od 1999 do 2004 roku pracował jako Art Director w agencji DMBB/D'Arcy/G7. Od 2004 reżyseruje reklamy, teledyski, seriale i filmy fabularne. Zajmuje się również ilustracją książkową.

Tadeusz Śliwa. Reżyser. Absolwent wydziałów reżyserii i produkcji filmowej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Jego realizacje obejmują całą gamę teledysków (Męskie Granie, Tede, Coma, O.S.T.R., Virgin) oraz produkcje komercyjne. Pracował dla tak znanych marek jak: PLAY, Mazda, Ikea, Credits Agricole, Bank Polbank Raiffeisen, Warka, Enea, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych, Real, Media Markt, BGŻ. Jego film fabularny "(Nie)znajomi" obejrzało w kinie ponad 700 tyś.widzów. Ma też na koncie sztukę teatralną "Ucho Prezesa Scheda" graną z wielkim powodzeniem w Teatrze 6 Piętro. Obecnie przygotowuje się do jego drugiego filmu fabularnego. 

Jarek Parzyjagła. producent, od 1999 roku związany z domem produkcyjnym OPUS FILM. Wyróżnienia: 2009 nagroda sekcji producentów reklamowych KIPA za najlepiej wyprodukowany film, 2016, 2018, 2019 KTR Production Excellence. Swoje bogate doświadczenie wykorzystuje w aktywnościach na rzecz branży reklamowej.

Kacper Sawicki. Producent reklamowy i filmowy. Założyciel i Partner Zarządzający domu produkcyjnego Papaya Films z biurami w Warszawie, Londynie, Lizbonie i Nowym Jorku. Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. Leona Schillera w Łodzi. Papaya zrealizowała dotychczas ponad 1800 kampanii w 42 krajach i została wyróżniona 77 nagrodami, m.in. pięć razy z rzędu tytułem Domu Produkcyjnego KTR 2016, 2017, 2018, 2019 oraz 2020, Grand Prix, Titanium, Złotem, Srebrem i Brązem na Cannes Lions Festival oraz prestiżową SHOTS Award. Inicjator i szef najbardziej uznanego konkursu dla młodych twórców filmowych - Papaya Young Directors.Spotkanie poprowadzi:

Julian Dworak. Producent telewizyjny, działacz branżowy, manager zmiany. Absolwent Łódzkiej Szkoły Filmowej i Alumni Leadership Academy for Poland. W różnych rolach od ponad dwudziestu lat związany z mediami i branżą komunikacji marketingowej. Jest producentem z doświadczeniem zarówno po stronie zamawiających jak i realizujących produkcje, ekspertem Dialogu Branżowego Białej Księgi Komunikacji Marketingowej, współtwórcą i obecnym dyrektorem Klubu Producentów Reklamowych.Zobacz również:

szkolenia