PRZEBUDZONA KARIERA on-line

19 Października 2024, 10:00 (Sobota) - 20 Października 2024, 18:00 (Niedziela)

on-line,

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  BILET PROMOCYJNY
13 Października 2024, 23:59 790,00 zł
  BILET REGULAR
Jeszcze niedostępne
od 14 Października 2024, 10:00 (Poniedziałek)
1 500,00 zł -PRZEBUDZONA KARIERA 

Jeżeli Ty także w każdy poniedziałek zadajesz sobie pytanie DLACZEGO właściwie wstajesz z łóżka...,

u nas dowiesz się…

Jak nareszcie odkryć swoją pasję, misję i życiowe powołanie

Jak robić to co lubisz i zbudować na tym dochodową karierę

Jak nie marnować życia na pracę, której nienawidzisz

Zapraszam Cię na 2 dniowe szkolenie poświęcone tylko i wyłącznie Tobie i Twojej karierze


Czy Ty także znasz ludzi, którzy zestarzeli się, nigdy nie dowiedziawszy się, co chcą zrobić ze swoim życiem? Chodzą do pracy, której nienawidzą, zmuszają się do wstawania z łóżka, nie osiągając nic godnego zapamiętania, zarabiając tyle, aby starczyło do końca miesiąca.


Witaj,

Z tej strony Sławek Rak z Polskiej Akademii NLP. Mam do Ciebie kilka pytań:

 • Czy zdarzyło Ci się zastanawiać, czy robisz w życiu to, do czego jesteś stworzony? 
 • Czy miałeś czas, żeby poznać siebie, swoje unikatowe zdolności, mocne strony i pasje? 
 • Czy myślałeś o tym, jak chcesz przeżyć swoje życie i jak wykorzystać czas, którym dysponujesz, zanim przejdziesz na zasłużoną emeryturę? 
 • Czy w ogóle lubisz to, co robisz, czy dodaje Ci to energii, czy raczej pozbawia jej? Czy daje Ci to satysfakcję, spełnienie i napawa Cię dumą? 
 • Czy jesteś w stanie tak pracować przez kolejne x lat i nie żałować czasu, który minął? 
 • Czy zarabiasz adekwatnie do swojego potencjału i żyjesz na poziomie, na który zasługujesz?

Jeżeli te pytania powodują u Ciebie głębszą refleksję -  Witaj! Trafiłeś we właściwe miejsce!1 mocny powód, dlaczego tak krytycznie ważne jest, zainwestowanie odrobiny czasu w poznanie siebie, swoich talentów i zaplanowanie satysfakcjonującego życia i kariery?

Pewnego razu Bronnie Ware, australijska pielęgniarka, której rola przez wiele lat polegała na opiekowaniu się osobami nieuleczalnie chorymi, którym zostało od 3 do 12 tygodni życia, postanowiła, że zada swoim pacjentom jedno pytanie, a odpowiedzi opublikuje na swoim blogu. Pytanie brzmiało: "Czego najbardziej żałuje umierający?" Czy wiesz jaka była jedna z kilku najczęściej powtarzających się odpowiedzi, wśród ludzi u schyłku swojego życia? Oto ona:


"Żałuję, że nie miałam/em więcej odwagi, by żyć zgodnie ze sobą, a nie z oczekiwaniami innych ludzi."


NIEZALEŻNIE OD TEGO, CZY CHCESZ ZROBIĆ KARIERĘ LUB PO PROSTU CZUĆ SIĘ SPEŁNIONYM ZAWODOWO, JEST TYLKO JEDNA DROGA - POZNANIE SIEBIE.

Poznając siebie, będzie Ci łatwiej zdecydować, co kochasz robić, a to jest właśnie odkrycie swojej pasji. Na bazie tego odkrycia, wykreujesz życie, w którym możesz osiągnąć finansowy sukces, robiąc to, co kochasz.


Czy Ty również…

 • Męczysz się w pracy, robiąc coś, czego nie lubisz, z ludźmi, których nie znosisz, z niecierpliwością wyczekując piątku?
 • Nie możesz zdecydować się, co chcesz robić w swoim życiu, czym się zająć, aby poczuć radość i spełnienie?
 • Popadłeś w rutynę, czujesz się wypalony zawodowo i żyjesz z dnia na dzień?
 • Zarabiasz za mało w porównaniu do swoich możliwości, ambicji i aspiracji, pracując na sukces i marzenia kogoś innego?
 • Nie wiesz lub nie miałeś czasu odkryć, co jest Twoja pasją, co lubisz robić i w czym jesteś dobry?
 • Nie wiesz, jak połączyć to kim jesteś, co lubisz i umiesz, ze sposobem na życie?


Jeśli masz pracę, której nie lubisz, oznacza to, że 1/3 dnia, spędzasz skazując siebie na zbędne cierpienie.

Zmień to raz na zawsze!


A gdybyś tak zamiast tego, odzyskał kontrolę i ster własnego życia? Co Ty na to:

 • Czy chciałbyś robić coś, do czego dosłownie "jesteś stworzony", codziennie z ochotą rozpoczynając dzień?
 • Jak byś się czuł, gdyby Twoja praca dawała ci energię, radość i mega satysfakcję z tego, co robisz oraz CEL I POCZUCIE MISJI?
 • Jak by to było, gdyby Twoja praca była częścią Twojego dziedzictwa - realnie, pozytywnie wpływała na życie ludzi wokół Ciebie i Twoją społeczność lub świat?
 • Czy chciałbyś zarabiać tyle, ile jesteś naprawdę wart, robiąc to, co kochasz, z ludźmi, z którymi praca daje Ci satysfakcję?
 • Czy chciałbyś dokładnie wiedzieć jaka jest Twoja życiowa misja i powołanie oraz mocny, niezachwiany powód "DLACZEGO" robisz to, co zdecydowałeś się robić, który w pozytywny sposób ukształtowałby Twoją karierę i nadał jej prawdziwe poczucie sensu?
 • Jak wpłynęłoby na Twoje życie, gdybyś potrafił wykorzystać swoje mocne strony, talenty, cechy osobowości i życiowe doświadczenie, żeby osiągnąć dla siebie i innych wspaniałe rezultaty?

Jeżeli choć na jedno pytanie odpowiedziałaś TAK, jesteś na właściwej drodze.


"Ale chwila, czy to w ogóle jest możliwe?" 

Moja osobista historia szukania idealnej kariery:

Od wielu lat jako trener i coach pracuję z klientami, którzy posiadają tego typu wyzwania, skutecznie pomagając im zmienić pracę, odkryć swoje talenty, silne strony i pasje, by odnaleźć karierę, której pragną.

Sam również miałem podobne wyzwanie. Zaraz po studiach trafiłem do świetnie płatnej pracy w międzynarodowej korporacji. Wysokie standardy, duże projekty, tempo pracy i międzynarodowe otoczenie. Zajmowałem się wywiadem gospodarczym, zarządzaniem informacją i wiedzą, analizą danych rynkowych. Ogólnie rzecz biorąc, praca przed komputerem, po 8 -10 godzin dziennie. Co roku awansowałem, zarabiałem też dobre pieniądze.

Jednocześnie po kilku latach takiej pracy, zacząłem sobie bardzo mocno uświadamiać, że choć moja praca ma wiele zalet i daje mi wiele korzyści, czuję się w niej niespełniony. Mimo świetnego zespołu i szefa, który był prawdziwym nauczycielem, sama praca przestawała mnie cieszyć. Zadania stawały się rutynowe, coraz mniej mnie cieszyły, aż zaczęły stawać się nudne. Moja praca zaczęła być obowiązkiem, a ja zacząłem czekać na dni wolne.

Wtedy po raz pierwszy zdałem sobie sprawę, że coś jest nie tak. Miejsce, w którym spędzam 1/3 mojego życia, nie daje mi satysfakcji, a zamiast tego zaczyna przynosić frustrację i zmęczenie. Zacząłem zauważać, jak niekorzystnie wpływa to na moje samopoczucie, humor i relacje z innymi ludźmi. Czułem, że moje szczęście przepływa mi gdzieś między palcami.

Zacząłem szukać sposobów, co mogę zmienić. Jako pierwsze zdałem sobie sprawę, że praca przed komputerem nie jest moją pasją. Że to, co kocham, to relacje z drugim człowiekiem, czego moja ówczesna praca, była niemal pozbawiona.

Postanowiłem zrobić poważny przegląd moich umiejętności, talentów i silnych stron. Okazało się, że moje sukcesy zawodowe opierały się przede wszystkim na 3 czynnikach: zaangażowaniu, ambicji i umiejętności budowania relacji i komunikacji.

To wszystko sprawiło, że zacząłem rozglądać się w możliwościach, jakie są na rynku. Wtedy właśnie trafiłem na pierwsze szkolenia z rozwoju osobistego.

Zachwyciłem się możliwościami, jakie daje to podeście do wzięcia życia we własne ręce. W ciągu 3 miesięcy zrobiłem liczne kursy. Podczas tych warsztatów, oprócz znakomitej wiedzy, odkryłem coś nowego - coś dużo ważniejszego. Poczułem, że pomoc drugiemu człowiekowi nie tylko daje mi to ogromną satysfakcję, ale również mam w tym dobre wyniki. Odkryłem, że pewne naturalne talenty, długo ukryte silne strony i wartości, jakby wszystkie jednocześnie, przebudziły się i jak puzzle zaczęły wskakiwać, jeden po drugim, na właściwe miejsce. Zacząłem układać moją karierę, klocek po klocku, czując, że wreszcie wszystko zaczyna pasować.

Na mojej drodze pojawiało się jeszcze wiele wątpliwości, przeszkód, wewnętrznych blokad, ale uwierz mi, kiedy czujesz, że odnalazłeś swoją drogę, to uczucie jakbyś nabierał wiatru w żagle. Mimo dużego wysiłku i ciężkiej pracy jesteś w stanie dawać z siebie jeszcze więcej, ponieważ robisz to, co kochasz i realizujesz swoje wartości.

Zacząłem budować moją karierę na moich naturalnych talentach i silnych stronach. Na tym, co już w sobie mam mocnego . To sprawiło, że moje postępy były błyskawiczne, a kariera przyspieszała z dnia na dzień. Ponieważ moja praca była jednocześnie moją pasją, czułem z niej ogromną przyjemność. Działając zgodnie z moimi wartościami, czułem się spójny, wolny, czułem się sobą, nikogo nie musiałem udawać. Czułem, że realizuję swoją misję.

Dziś jestem w miejscu, w którym  praca daje mi wielką satysfakcję. Robię to, na czym się znam, ponieważ zbudowałem moją karierę na naturalnych talentach i silnych stronach. Oparłem moją karierę na moich wartościach, dzięki czemu mogę czuć się w 100% sobą. Czuję się wolny. Robiąc to, co kocham cieszę się z mojej pracy każdego dnia. Autentycznie, cieszę się rano, idąc prowadzić szkolenie czy coaching, a kiedy wracam z urlopu, z satysfakcją zabieram się do pracy.

Ludzie widzą, kiedy robisz to, co kochasz - wtedy stajesz się artystą. Chcą z Tobą współpracować, kiedy jesteś spójny, kiedy jesteś sobą. Dostrzegają Twoje talenty i silne strony - za te umiejętności chcą Ci zapłacić. To jest przepis, na PRZEBUDZONĄ KARIERĘ, która daje Ci radość i spełnienie. To jest droga, którą dziś mam przyjemność prowadzić moich klientów, ponieważ sam ją przeszedłem. Praca Twoich marzeń istnieje, musisz tylko ją odnaleźć, a potem mieć dość odwagi, by wytrwać na swojej ścieżce.


PRZEBUDZONA KARIERA

Wyjątkowy 2-dniowy trening wypełniony praktyczna wiedzą!

Jeżeli jesteś taką osobą, która również chce poczuć tę ożywczą energię satysfakcji, z robienia tego, do czego w naturalny sposób zostało się stworzonym, zapraszam Cię do wypróbowania technik, które sprawdziły się tak znakomicie w przypadku moim i moich licznych klientów.

W 2 dni przeprowadzimy Cię krok po kroku przez, jak wierzę najlepszy w Polsce, proces poznania siebie, swoich naturalnych zasobów, potencjalnych przeszkód i opracowania planu satysfakcjonującej kariery. Proces ten nazywa się Przebudzona Kariera i z powodzeniem pomógł już wielu ludziom, znaleźć to, czego być może szukasz teraz Ty.


Co robimy na warsztacie "Przebudzona Kariera" i czemu jest on tak skuteczny?

Przebudzona Kariera, jest jednym z najskuteczniejszych szkoleń tego typu w naszym kraju, z powodu unikatowego, dokładnie zaplanowanego procesu, przez który przechodzą jego uczestnicy. Składa się on z 3 kroków:KROK 1 KROK 2 KROK 3
           Poznaj Siebie           Poznaj Swoje Wewnętrzne
Zasoby i Blokady
Zaprojektuj Swoją KarieręKROK 1 - POZNANIE SIEBIE

Tylko naprawdę znając siebie, możesz świadomie kreować własną karierę i życie. Twoja idealna praca i misja łączy w sobie 3 rzeczy:

 • PASJA (czyli to, co lubisz robić)
 • TALENTY I SILNE STRONY (czyli to, na czym się znasz, w czym jesteś dobry)
 • TWOJE WARTOŚCI I OSOBOWOŚĆ (czyli to, co jest zgodne z Tobą)


TWOJA PASJA

Praca pozbawiona pasji, szybko zacznie Cię nudzić. W najlepszym razie, staniesz się rzemieślnikiem. Ale kiedy Twoja praca będzie wypełniona tym, co kochasz robić, będziesz wykonywała ją z radością. To już nie będzie praca, ale Twoja pasja.

Kiedy Twoja praca opiera się na tym, co lubisz robić, stajesz się artystą w swojej pracy. Zamiast męczyć, praca sprawia Ci radość. Zauważają to Twoi klienci, ponieważ lubimy otaczać się ludźmi, którzy kochają to, co robią i są w tym mistrzami. Artystę od rzemieślnika odróżnia pasja, miłość do tego co robi.

Spraw, by Twoja kariera była zbudowana z tego, co lubisz robić, a nie przepracujesz ani jednego dnia dłużej.


TWOJE TALENTY

Każdy z nas posiada wyjątkowe umiejętności, predyspozycje, talenty, które sprawiają, że pewne rzeczy przychodzą nam łatwiej. Kiedy je odnajdziesz, możesz zacząć wykorzystywać je, aby naturalnie wspierały Twoją karierę i przyspieszyły jej rozwój.


TWOJE SILNE STRONY

To Twoja najlepsza wiedza i umiejętności. Najbardziej błyskotliwe kariery, wzrastają właśnie dzięki wykorzystaniu silnych stron. Kiedy zaczniesz budować na tym, co już teraz jest w Tobie najmocniejsze, Twoja kariera wystrzeli w górę. Odnajdź to, w czym jesteś najlepszy i stwórz swoją drogę kariery, opartą właśnie o to.


TWOJE WARTOŚCI I OSOBOWOŚĆ

Kiedy nasza kariera nie jest zgodna z naszymi wartościami i osobowością, zaczynamy się męczyć. Nasz wysiłek i energia wspierają coś, co nie jest zgodne z nami. Prędzej czy później, prowadzi to do frustracji i wypalenia zawodowego.

Ale kiedy odkryjesz swoje wartości i zaczniesz budować karierę na solidnych fundamentach tego, w co wierzysz, Twoja praca będzie Cię wspierać. Kiedy to, co robisz będzie spójne z Twoją osobowością, poczujesz jakby Twoja kariera była Twoim przeznaczeniem, misją, którą realizujesz każdego dnia. Wybierz pracę, w której będziesz sobą.

W kroku 1:

 • Poznasz siebie z poziomu logicznego.
 • Odnajdziesz swoje wartości i określisz swoją osobowość.
 • Odkryjesz również swoje talenty i silne strony.


KROK 2 - POZNAJ SWOJE WEWNĘTRZNE ZASOBY I BLOKADY

Często największą blokadą naszej kariery i wzrostu, jesteśmy my sami. Nasze przekonania, przeszłość, stany emocjonalne. Pozwól sobie pokonać własne blokady i ruszyć mocno naprzód.

W tej części przeprowadzimy Cię przez COACHING KARIERY

- to proces, który pozwoli Ci stworzyć karierę, jakiej pragniesz. Opartą na Twoich talentach i silnych stronach, pasji oraz zgodną z Twoimi wartościami i osobowością. Teraz jesteś gotowy, aby zacząć budować Swoją karierę. W tej podróży możesz spotkać się z własnymi ograniczeniami. Blokadami Twojej kariery, które przez lata nie pozwalały Ci się rozwinąć na miarę Twoich pragnień i możliwości. Odnajdziesz blokujące Cię przekonania i stworzysz nowe, wspierające Twoją karierę. Pokonasz strach i lęk, a zamiast tego zbudujesz wiarę w siebie, spokój i odwagę w kroczeniu do swego celu.

W kroku 2:

 • Poznasz siebie z poziomu intuicyjnego i zbudujesz swoje wewnętrzne zasoby.
 • Odnajdziesz wewnętrzne ograniczenia i obudzisz silną wiarę w siebie, tworząc inspirującą wizję własnej kariery.


KROK 3 - ZAPROJEKTUJ SWOJĄ KARIERĘ

Kiedy już odkryjesz, czego chcesz, kiedy przebudziłeś swój potencjał i pokonałeś własne ograniczenia, jesteś gotowy, aby ruszyć z miejsca i zacząć budować swoją wymarzoną KARIERĘ.

Nadszedł czas, abyś wyznaczył jasny cel i stworzył plan działania. Podczas szkolenia będziesz miał możliwość szczegółowego określenia swojej branży, usług, produktów, a nawet opracowania idealnej grupy docelowej.

Tego dnia:

 • Zintegrujesz wiedzę o sobie i wprowadzisz zmiany potrzebne do tego, aby zmierzać ku wymarzonej karierze.
 • Stworzysz swój plan działania, a może nawet konkretne produkty i usługi jakimi możesz dzielić się ze światem.


Przebudzona Kariera

Wyjątkowy 2-dniowy trening wypełniony praktyczna wiedzą!

Nie zwlekaj! Skorzystaj z promocji 
oraz gwarancji pełnej satysfakcji! (zobacz poniżej)
Dołącz do nas już TERAZ!


Oto czego KONKRETNIE nauczysz się z intensywnego treningu "Przebudzona Kariera"!

 • Dowiesz się, które z 15 talentów człowieka rozwinąłeś najbardziej
 • Zbudujesz ścieżkę rozwoju dla swojej kariery
 • Poznasz swoje pasje
 • Odkryjesz swoje silne strony, dowiesz się co już teraz jest w Tobie najlepsze
 • Zrozumiesz jakie są Twoje wartości i dlaczego są tak ważne w Twojej karierze
 • Dowiesz się jak przebudzić swoją moc do działania
 • Zobaczysz, jak wykorzystać swoje bezcenne doświadczenie i wiedzę
 • Odszukasz swoją głęboką wizję kariery w hipnotycznym transie
 • Cofniesz się do przeszłości, aby odnaleźć te momenty, w których robiłeś to, co kochasz
 • Odkryjesz jakie jest Twoje powołanie, jakie są Twoje predyspozycje i dary oraz jak wykorzystać je w dzisiejszym świecie
 • Stworzysz mapę dotarcia na "szczyt", wraz ze wszystkimi zasobami jakich potrzebujesz, aby osiągnąć sukces
 • Pokonasz wewnętrzne blokady i przekonania, które trzymają Twoją karierę w miejscu.
 • Stworzysz własne produkty i usługi
 • Zaplanujesz swoją karierę i przygotujesz konkretne działania, oparte na Twoich silnych stronach, biorąc pod uwagę również szanse i zagrożenia
 • Dowiesz się jak żyć i zarabiać na swoich umiejętnościach oraz pasji


DOŁĄCZ DO NAS! STWÓRZ KARIERĘ, KTÓRA JEST TWOJĄ PASJĄ, A NIE SPĘDZISZ JUŻ W PRACY ANI JEDNEGO DNIA.


PROWADZĄCY:


Sławomir Rak 

Trener i coach, certyfikowany przez Johna Grindera trener NLP, master NLP, coach poczucia wartości. Kieruje się zasadą łączenia w pracy skuteczności i przyjemności. Jako trener szczególnie ceni sobie profesjonalne i entuzjastyczne podejście do rozwoju, oraz inspirowanie do osiągania celów w różnych dziedzinach funkcjonowania człowieka. Jego misją jest pomoc klientom w odzyskiwaniu 100% wpływu na swoje życie i budzenie ich potencjału. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu: NLP, budzenia poczucia wartości i pewności siebie, zarządzania emocjami i stresem, komunikacji, budowania i rozwoju zespołu (budowanie zaufania, rozwiązywanie konfliktów), mistrzostwo osobiste (metodą coachingową).
Przebudzona Kariera

Zapraszam Cię na te wyjątkowe 2 dniowe szkolenie poświęcone tylko i wyłącznie Tobie i Twojej karierze.

Podczas 2 dni PRZEBUDZONEJ KARIERY odbędziesz wyjątkową podróż w głąb siebie,
budząc swoje talenty i silne strony.

Zbudujesz plan rozwoju Twojej kariery, dzięki czemu będziesz wiedział co zrobić krok po kroku, aby spełnić własne marzenia.

Jeżeli chcesz przekroczyć mentalne ograniczenia i stworzyć lub znaleźć taką pracę, która jest Twoją pasją i pozwala Ci maksymalnie wykorzystywać Twój potencjał…

TO SZKOLENIE JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE!

Przebudzona kariera to 2 dni intensywnej pracy, na każdym kroku wypełnionej praktyką.

Cena  to jedyne 

790 zł 

(do 13.10.2024)

Wielka wartość za naprawdę niewielką cenę!
Wypróbuj nas!


UWAGA!

Otrzymujesz od nas Gwarancję PEŁNEJ Satysfakcji

Być może zainteresowaliśmy Cię naszym warsztatem i rezultatami, które może on wnieść w Twoje życie, lecz nadal masz kilka pytań lub obaw. Mamy na to rozwiązanie, które całkowicie ZDEJMUJE Z CIEBIE RYZYKO. Jesteśmy praktykami. Widzieliśmy wiele razy jak wiedza, którą przekazujemy podczas warsztatu, wnosiła wielką wartość i pozytywne zmiany w życie naszych klientów, z tego powodu nie obawiamy się udzielić na nasze szkolenie Gwarancji PEŁNEJ Satysfakcji. Zarezerwuj miejsce już dziś. Nic nie tracisz, a możesz tylko zyskać!


Jak działa nasza Gwarancja PEŁNEJ Satysfakcji?

Jeżeli podczas szkolenia stwierdzisz, że wiedza, techniki i informacje są dla Ciebie absolutnie nieużyteczna i nie możesz zastosować ich we własnym życiu - nie ponosisz żadnych kosztów szkolenia. Wystarczy, że pierwszego dnia szkolenia, przed przerwą obiadową, przyjdziesz do mnie i powiesz "Sławek, to nie działa, nie ma szansy, żebym wprowadził to we własnym życiu", a zwrócę Ci koszt zakupu szkolenia. Zero ryzyka, możesz tylko zyskać. Wypróbuj nas.


Dodatkowe korzyści dla Ciebie!

Ponieważ zadowolenie i satysfakcja wszystkich studentów akademii jest ZAWSZE naszym nadrzędnym celem, w czasie szkolenia możesz liczyć na:

 • genialną, swobodną i otwartą atmosferę w towarzystwie wspaniałych ludzi o otwartych umysłach,
 • profesjonalne szkolenie oparte o najnowsze i najskuteczniejsze techniki i strategie z indywidualnej pracy coachingowej z naszymi klientami z dodatkiem nowoczesnych i skutecznych technologii zmiany osobistej pochodzących BEZPOŚREDNIO OD WSPÓŁTWÓRCY NLP,
 • przyjacielskie relacje, możliwość zadawania pytań i uzyskiwania odpowiedzi w przyjaznym środowisku,
 • wsparcie w trakcie całego procesu szkoleniowego oraz po szkoleniu,
 • olbrzymią dawkę pozytywnej energii, która napędzi Cię na wiele kolejnych dni,
 • praktyczne narzędzia do stosowania na co dzień, w tzw. "prawdziwym życiu",
 • nowe skuteczne strategie, które pozwolą Ci osiągać nowe wyniki, przyspieszą osiąganie rezultatów,
 • nasze pełne zaangażowanie w Twój proces edukacji,
 • ćwiczenia, prezentacje, demonstracje, moderowane dyskusje, pracę w grupach i indywidualną.


Ponieważ Przebudzona Kariera nie jest jednym z tych wielkich eventów na 1000 osób, lecz ma charakter warsztatowy, dlatego pozwala to na bardzo indywidualne podejście z nauką konkretnych narzędzi. Zależy nam na solidnej pracy, dlatego ilość miejsc jest ograniczona.

Zarezerwuj swoje miejsce już dziś!

Ilość miejsc jest ściśle ograniczona i z każdą chwilą maleje.
Chcesz coś zmienić w swoim życiu? Czas na działanie.

Zobacz również:

szkolenia