To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Przegląd portfolio - stanowisko TIFF
już niedostępne -

Przegląd portfolio z Ewą Budnik i Oliwią Drozdowicz 

Ewa Budnik - fotografka, twórczyni sztuk wizualnych, w swojej twórczości posługuje się technikami tradycyjnymi oraz tworzy obiekty i aranżacje przestrzenne. W pracy twórczej ważny jest dla nie tylko efekt, ale też proces, który towarzyszy tworzeniu. W 2017 roku można było zobaczyć jej wystawę pt. "Wszystkie rzeczy widzialne i niewidzialne" w Muzeum Współczesnym Wrocławia, brała także udział w wystawie zbiorowej Culture City of East Asia 2019 Incheon Photography and Film Festival (Incheon, Korea Południowa) z pracą "Spójrz, im czegoś brakuje". W roku 2022 ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Artystycznym im Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu na wydziale Fotografii. Członkini zarządu Fundacji TIFF Collective.

Oliwia Drozdowicz - fotografka, animatorka kultury, animatorka językowa, artystka wizualna. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu na kierunku Sztuka Mediów, specjalizacja Fotografia, aktualnie studentka w Centrum Studiów Niemieckich i Europejskich im. W. Brandta we Wrocławiu. Jest członkinią Fundacji TIFF Collective, pod szyldem której współtworzy działania fotograficzno-artystyczne. Interesuje się historią tożsamością i kulturą Dolnego Śląska. Prywatnie miłośniczka psów, a w szczególności jamników.


Zasady uczestnictwa: Prosimy o zarejestrowanie się na portalu Evenea i następnie wysłanie na adres [email protected] maila z imieniem i nazwiskiem oraz linkiem do dysku z wybranymi przez Was 50 zdjęciami. Nabór trwa do 20 maja. Wybrane osoby zaprosimy na spotkanie.

Zobacz również:

kultura i sztuka wydarzenia Wrocław