To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Przegląd portfolio - National Geographic
już niedostępne -

Przegląd portfolio z Iwoną El Tanbouli-Jabłońską

Twoje prace obejrzą jedni z najlepszych polskich fotografików, a ich opinie pomogą Ci rozwinąć umiejętności i pokierować swoją dalszą karierą fotograficzną.

Zasady uczestnictwa: Prosimy o zarejestrowanie się przez portal Evenea i następnie wysłanie na adres [email protected] maila z imieniem i nazwiskiem oraz linkiem do dysku z wybranymi przez Was 50 zdjęciami. Nabór trwa do 20 maja. Wybrane osoby zaprosimy na spotkanie.


O artystce: 


Iwona El Tanbouli-Jabłońska, dyrektorka artystyczna National Geographic Polska, fotografka i współwłaścicielka studia fotograficzno-filmowego F11. Fotografią zajmuje się od 18 lat. Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Poznaniu na wydziale Fotografii i Komunikacji Multimedialnej. Większość jej pracy koncentruje się na fotoreportażu i projektach długoterminowych. Podróżuje z aparatem po świecie podejmując trudne społecznie tematy. Rejestrowała między innymi sytuację Nepalczyków po trzęsieniu ziemi oraz problem niedożywienia dzieci w Nigrze i kobiet przedwcześnie wychodzących za mąż w afrykańskich krajach Trzeciego Świata. Jej zdjęcia były wykorzystywane w kampaniach społecznych w Europie, Afryce i Azji. Zajmuje się fotoedycją zdjęć, prowadzi warsztaty fotograficzne i przeglądy portfolio, często występuje w roli jurora w konkursach fotograficznych. Członkini stowarzyszenia RAV.A. Jest laureatką międzynarodowych konkursów fotograficznych oraz podwójną laureatką Grand Press Photo 2022.

Zobacz również:

kultura i sztuka wydarzenia Wrocław