Professional Scrum Foundations Warszawa (PL)

12 Listopada 2020, 10:00 (Czwartek) - 13 Listopada 2020, 18:00 (Piątek)

Warszawa,

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Akredytowane szkolenie Scrum.org
9 Listopada 2020 3 567,00 zł

Zapraszamy na szkolenie stacjonarne, które odbędzie się w Warszawie!!!

PROFESSIONAL SCRUM FOUNDATIONS™ (PSF) to dwudniowy, intensywny warsztat, który pozwoli uczestnikom zapoznać się ze Scrumem w praktyce. Zamiast słuchać wykładów, własnoręcznie stworzą proste oprogramowanie, które pozwoli im zaobserwować mechanikę i zasady, którymi się to rządzi. Oprogramowanie jest na tyle łatwe do stworzenia, że osoby nietechniczne także sobie z nim poradzą i na tyle skomplikowane żeby zauważyć mechanizmy tworzenia rozwiązań IT.

Trener: Paweł Kmiotek

Język szkolenia: polski

--

Zakres szkolenia:

Celem warsztatu jest zapoznanie uczestników z regułami rządzącymi mechaniką Scruma. W trakcie szkolenia poznają oni podstawowe pojęcia, a także doświadczą nowej jakości pracy zespołowej. Dzięki temu otrzymają narzędzia do szybszego i skuteczniejszego dostarczania wartości, realizacji twórczego potencjału zespołu i dalszego rozwoju w kierunku Scrum Mastera lub Product Ownera.

Dla kogo jest to szkolenie?

Professional Scrum Foundations to intensywny warsztat dla świeżo upieczonych Scrum Masterów lub osób, które zastanawiają się nad objęciem tej funkcji, a także członków zespołów Scrumowych oraz całych zespołów. Jest to również idealne szkolenie dla menedżerów liniowych, specjalistów kadr, klientów zespołów zwinnych oraz każdego, kto pracuje z deweloperami.

Proces egzaminacyjny

Wszyscy uczestnicy szkolenia mają możliwość darmowego podejścia do egzaminu na certyfikat Professional Scrum Master I (PSM I). Jeśli uczestnik podejmie tę próbę w ciągu 14 dni od daty zakończenia szkolenia i nie powiedzie mu się, wówczas otrzyma jeszcze jedną darmową szansę.  Egzaminy odbywają się w języku angielskim i przeprowadzane są online na stronach Scrum.org.

Szkolenie odbywa się w języku polskim. Na potrzeby grup anglojęzycznych organizujemy szkolenia prywatne - zapraszamy do kontaktu.

Więcej informacji o szkoleniu: https://brasswillow.pl/professional-scrum-foundations/

Masz pytanie?

Napisz do nas: kontakt@brasswillow.pl

Zobacz również:

szkolenia