Professional Scrum Product Owner™ Advanced on-line (PL)

10 Grudnia 2020, 09:00 (Czwartek) - 11 Grudnia 2020, 17:00 (Piątek)

on-line,

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Szkolenie akredytowane Scrum.org
7 Grudnia 2020, 10:00 4 674,00 zł

Zapraszamy na  dwudniowe szkolenie on-line!

Jeśli po szkoleniu on-line czujesz, że nie jesteś jeszcze gotowy podejść do egzaminu lub potrzebujesz spotkać się z nami na szkoleniu stacjonarnym zapraszamy. Wejście na szkolenie stacjonarne będzie dla Ciebie bezpłatne.

PROFESSIONAL SCRUM PRODUCT OWNER - ADVANCED to warsztat skierowany dla doświadczonych praktyków. Rola Product Ownera jest wielopłaszczyznowa, wymagająca nie tylko zaangażowanie się w projekt, ale również zrozumienia zachowania i przyjęcia sposobu myślenia poza zwinnością i Scrumem.

Warsztat jest przeznaczony dla Product Ownerów poszukujących rozwoju ich wiedzy i umiejętności.Szkolenie jest przeprowadzane w formie interaktywnego warsztatu poprzez serię ćwiczeń i dyskusji. Na szkolenie zapraszam doświadczonych Product Ownerow z przynajmniej rocznym doświadczeniem w pracy w Scrumie, tak, aby czerpać jak najwięcej korzyści podczas ćwiczeń. Warsztat również dotyczy Product Managerów, Scrum Masterów, Agile Coachów oraz wszystkich, ktorzy biorą udział w budowaniu produktów Scrumem od minimum roku.

Trener: Katarzyna Hobler (Terlecka)

Język szkolenia: polski

---

Podczas szkolenia PSPO-A omawiane są powyższe zjawiska, zachęcając uczestnika do przyjęcia różnych punktów widzenia Product Ownera:

 • Przedstawiciela klienta - osoby skoncentrowanej na rozumieniu problemów, wyzwań i potencjalnych możliwości klienta,
 • Wizjonera - osoby przekazującej wizję, przyszły stan oraz możliwości rozwoju w sposób, który sprzyja ogólnemu zrozumieniu
 • Eksperymentatora - osoby skoncentrowanej na innowacjach, testowaniu hipotez i walidacji potencjalnej wartości w celu ulepszenia i rozwoju produktów
 • Influencera - osoby odpowiedzialnej za komunikowanie się z klientem, interesariuszami oraz zespołami scrumowymi oraz wpływanie na nich, aby jak najzwinniej działać we wspólnym celu
 • Współpracownika - osoby poszukującej wkładu, pomysłów oraz opinii od innych pracowników
 • Decydenta - osoby koncentrującej się na uzyskaniu maksymalnego wpływu na produkt, poprzez dokonywanie jasnych wyborów i decyzji

Zakres szkolenia

Tematy, które są poruszane podczas szkolenia:

 • Zrozum swój produkt,
 • Kim są nasi klienci?
 • Łącznie funkcji produktu z wynikami klientów,
 • Przekazywanie wizji i strategii produktu,
 • Modele wartości i cen,
 • Innowacje i eksperymenty,
 • Interesariusze i zarządzenie współpracą z nimi,
 • Zwinne zarządzanie, budżetowanie i zawieranie umów w odniesieniu do Scruma,
 • Skalowanie roli właściciela produktu.

Forma szkolenia

Professional Scrum Product Owner Advanced to interaktywny, eksperymentalny warsztat, podczas którego uczestnicy poruszą zagadnienia z codziennej praktyki, starając się je rozwiązać poprzez serię ćwiczeń i dyskusji. Zalecamy, aby uczestnik posiadał co najmniej rok doświadczenia na stanowisku Product Ownera i posiadał praktyczną wiedzę w zakresie Scruma, aby móc brać udział w ćwiczeniach i wyciągać z nich korzyść.

Proces egzaminacyjny

Wszyscy uczestnicy szkolenia mają możliwość darmowego podejścia do egzaminu na certyfikat Professional Scrum Product Owner II (PSPO II). Jeśli uczestnik podejmie tę próbę w ciągu 14 dni od daty zakończenia szkolenia i nie powiedzie mu się, wówczas otrzyma jeszcze jedną darmową szansę.

Każdy uczestnik szkolenia ma również możliwość uzyskania jednorazowej zniżki w wysokości 40% na egzamin Professional Scrum Product Owner III (PSPO III).

Egzaminy odbywają się w języku angielskim i przeprowadzane są online na stronach Scrum.org.

Punkty rozwoju personalnego PMI. Uczestnicy szkolenia Professional Scrum Product Owner Advanced™ uzyskują 14 punktów rozwoju personalnego (Personal Development Units, PDU). Punkty zdobywa się za sam udział w szkoleniu, a nie za zdanie egzaminu.

Szkolenie odbywa się w języku polskim. Na potrzeby grup anglojęzycznych organizujemy szkolenia prywatne -zapraszamy do kontaktu.

Więcej informacji o szkoleniu: https://brasswillow.pl/professional-scrum-product-owner-advanced/

kontakt@brasswillow.pl

Zobacz również:

szkolenia Product Owner Scrum