To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Rezerwacja poprzez wpłatę pełnej kwoty na konto Kliniki OdNowa
Na adres email podany przy zakupie warsztatu zostanie wysłany link do pokoju z transmisją❗
Bilet na warsztat - 150 zł

Rezerwacja poprzez wpłatę pełnej kwoty na konto Kliniki OdNowa
Na adres email podany przy zakupie warsztatu zostanie wysłany link do pokoju z transmisją❗

już niedostępne 150,00 zł -

Psychobiologia czyli przywracanie zdrowia. Warsztaty z wykorzystaniem Techniki Uwalniania.

Zapraszamy na cykl warsztatów poświęconych problemom zdrowotnym. Tematem pierwszego spotkania będą alergie i choroby skóry.

Dzięki psychobiologii możemy dowiedzieć się jakie konflikty emocjonalne leżą u podłoża danej choroby, czy też chorób i trudnych zachowań naszych dzieci, a także problemów w związku. Uświadomienie sobie, niekiedy głęboko ukrytych emocji oraz związanych z nimi przekonań i zachowań, prowadzi do uruchomienia procesu zdrowienia.

Podczas warsztatów nie tylko będziemy przyglądać się konfliktom emocjonalnym, jakie leżą u podłoża alergii oraz chorób skóry , ale co najważniejsze - zajmiemy się ich rozbrajaniem czyli namierzaniem przekonań i uwalnianiem emocji z nimi związanych.

Psychobiologia jest połączeniem psychologii ( "psyche"- dusza lub jak niekiedy jest to tłumaczone "psychika") z biologią czyli nauką o prawach rządzących żywym organizmem człowieka. Opiera się, a właściwie integruje, wiedzę którą daje nam Totalna Biologia, Recall Healing i Biologika. Koncepcja psychobiologii w połączeniu z Techniką Uwalniania, niejednokrotnie umożliwiła uwolnienie od konfliktów emocjonalnych, a w konsekwencji wyzdrowienie z choroby.

Prowadząca:
Ela Juszczyk - psycholog, absolwentka Akademii Psychobiologii Vedica
https://odnowacentrum.pl/zespol/elzbieta-juszczyk/

Od prowadzącej:
" W 2018 roku rozpoczęłam nową drogę w poznawaniu metod, które poprawiają jakość naszego życia, rozpoczynając szkolenie w Akademii Psychobiologii. To był niezwykły czas, mimo że początkowo wcale nie chciałam się tego podjąć.
Mój opór był związany z przekonaniem, że słuchanie wykładów o objawach, z pewnością nie będzie jakimś szczególnie ważnym dla mnie przeżyciem, jak na przykład wcześniejsze szkolenia, które polegały na doświadczaniu. Myliłam się, i to bardzo. Proces jaki przeszłam, szkoląc się w psychobiologii, był dla mnie jednym z najbardziej przemieniających okresów w moim życiu. Uświadomiłam sobie bowiem, że spostrzegam świat przez pryzmat różnych przekonań, które mnie ograniczają, odkryłam na jakim etapie życia one powstały i co było tego przyczyną.
Co to znaczy spostrzegać świat przez pryzmat ograniczających przekonań? Dla mnie to oznacza, że nie żyjemy wówczas w pełni swoim życiem i nie jesteśmy świadomi tego co tak naprawdę chcemy, a czego nie. Nie mamy w pełni dostępu do swojego prawdziwego Ja. Objaw - od zwykłego przeziębienia aż po ciężkie lub przewlekle choroby, jest jakby korkiem od butelki w którym to wszystko składujemy - obciążające nas przekonania i towarzyszące im trudne emocje.
O tym, że psychobiologia jest metodą która może nam pomóc w uwolnieniu objawu chorobowego, przekonałam się kilka miesięcy wcześniej, gdy po konsultacji psychobiologicznej odwołałam operację syna. Historię tą opisałam w książce "Lot ku wolności. O życiu psychologii i o tym, co działa." (można ją kupić na mojej stronie elajuszczyk.pl klikając w zakładkę "Moje książki").
Tak naprawdę nie chodzi tylko o objawy, mimo że to one są często punktem wyjścia do zmiany wewnętrznej. Psychobiologia wraz z Techniką Uwalniania trudnych uczuć prowadzi nas ku sobie, ku wewnętrznej prawdzie i lepszej jakości życia. Ustąpienie objawu jest wartością dodaną w całym tym procesie, chociaż początkowo to właśnie chęć wyzdrowienia motywuje nas do tego, aby przyjrzeć się temu dlaczego zachorowaliśmy. Szczególnie wówczas gdy medycyna akademicka jest bezradna."


TERMIN:

5 listopada (czwartek), godz. 18.00-21.00


Warsztat online


CENA WARSZTATU: 150,00 zł

Rezerwacja poprzez wpłatę pełnej kwoty na konto Kliniki OdNowa

Na adres email podany przy zakupie warsztatu zostanie wysłany link do pokoju z transmisją❗

Zakup biletu i otrzymanie linku jest możliwe do godziny 18.00 w dniu warsztatów.


ℹ ZGŁOSZENIA I INFORMACJE
[email protected]
(+48) 509 614 409
https://www.odnowacentrum.pl/

Zobacz również:

inne Psychologia Rozwój emocjonalny Zdrowie Zdrowie psychiczne