To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  VIP
już niedostępne -

Rozmowa ANTYKRYZYSOWA

HR w kryzysie: czy, kiedy i jak obniżać pensje oraz zwalniać pracowników?

30 kwietnia 2020 r., godz. 11:30


W spotkaniu udział wezmą:

Ewa Badowska-Domagała, radca prawny, partner w Kancelarii Górnicki Durowicz Badowska-Domagała

Mecenas Ewa Badowska-Domagała specjalizuje się w prawie pracy i prawie ochrony środowiska. Wspiera działy HR przedsiębiorców w restrukturyzacjach zatrudnienia i relacjach ze związkami zawodowymi poprzez doradztwo w zakresie scenariuszy prawnych planowanych zmian, negocjacji ze stroną społeczną i przygotowywania formalnych dokumentów. Prowadzi warsztaty dla kadry zarządzającej z komunikacji zmian w zakresie prawa pracy. Wspierała w obszarze prawnym kilkudziesięciu pracodawców dokonujących zmian struktury zatrudnienia.


Piotr Kuron, dyrektor w firmie doradczej LHH DBM

Prowadzi doradztwo związane z zarządzaniem zmianą dla różnych poziomów w organizacji - od zarządu do managerów liniowych. Posiada doświadczenie w planowaniu i realizacji procesów restrukturyzacyjnych dla firm z branży energetycznej, bankowej, produkcyjnej, farmaceutycznej, telekomunikacyjnej i innych. Ekspert w zakresie planowania komunikacji projektów, przygotowania managerów do komunikowania trudnych zmian.


dr Robert Manikowski, Partner w Partner w Keystone Business Advisory

Jest odpowiedzialny za projekty prowadzone w Keystone Business Advisory związane z aspektami zarządzania zasobami ludzkimi przy tworzeniu grup kapitałowych, integracji polskiego segmentu koksowniczego i energetycznego oraz firm branży automotive, budową struktur zarządczych, ujednoliceniem struktur wynagrodzeniowych w procesach M&A. Ekspert w dziedzinie opracowania struktur organizacyjnych, analizy procesów, etatyzacji oraz budowy efektywnych systemów wynagrodzeń.

Autor książek poświęconych obszarowi wynagrodzeń: "Projektowanie Systemów Premiowych" oraz "Projektowanie Systemów Podwyżkowych", która znalazła się w gronie 10 najlepszych książek ekonomicznych zeszłego roku wg Forsal.


Rozmowę moderował będzie:

Tomasz Sańpruch, prezes Fundacji World Business Bridge, założyciel Grupy Mediowej STEO oraz dyrektor Instytutu Wiedzy i Biznesu Collegium Humanum.Prosimy o potwierdzenie obecności na stronie internetowej.

Osoby, które potwierdzą udział w spotkaniu otrzymają link do transmisji mailem.

W spotkaniu może uczestniczyć 100 osób z włączonymi kamerkami internetowymi.

Wymagania sprzętowe: smartfon lub komputer z aplikacją ZOOM.

Rozmowy ANTYKRYZYSOWE to inicjatywa Redakcji Capital24.tv, Instytutu Wiedzy i Biznesu Collegium Humanum - Szkoły Głównej Menedżerskiej oraz Fundacji World Business Bridge.

Zobacz również:

konferencje