
Zainspiruj się jak można osiągnąć sukces prowadząc biznes
w Radomiu i wspierać swój region
Kim jest nasz Prelegent?
Tomasz Janik
Prezes PTG i VcePrezes Zarządu
DECCO S.A.
Prowadzi działalność gospodarczą w branży materiałów budowlanych. W 1998 r. rozpoczął produkcję drewnianej stolarki okiennej Ortis na terenie Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
W 2003 r. jego produkty zostały nagrodzone godłem promocyjnym "Teraz Polska". Od 2004 r. jego firma Decco S.A. uruchomiła produkcję profili okiennych. Wysoka pozycja firmy w branży została potwierdzona szeregiem nagród m.in. Gazelą Biznesu. Ponadto Decco S.A. znalazła się w raporcie "1000 companies to inspire Europe 2016" przygotowanym przez London Stock Exchange jako jedna z 30 najdynamiczniej rozwijających się firm z sektora MŚP w Polsce. Jego firmy prowadzą sprzedaż w ponad 20 krajach świata i zatrudniają 250 osób. Obecnie wprowadzają swoje produkty na rynek w USA.
Jeden z fundatorów Fundacji Republikańskiej. Mąż i ojciec czwórki dzieci - Magdaleny, Jana, Aleksandry i Stanisława.
O firmie DECCO S.A.
DECCO S.A. to producent najwyższej jakości systemów profili okiennych i drzwiowych PVC. Ich profile cieszą się uznaniem zarówno producentów stolarki jak i bezpośrednich użytkowników okien i drzwi. Profesjonalny zespół, nowoczesny park maszynowy, własne Centrum Badań i Rozwoju, drobiazgowa kontrola jakości oraz szereg certyfikatów i nagród sprawiają, że ich profile PVC są najlepszymi ambasadorami marki DECCO. Całość produkcji nadzorowana jest przez laboratorium oraz Centrum Badań i Rozwoju. Są zaufanym partnerem biznesowym, dla którego satysfakcja klienta jest najwyższą wartością. Ich produkty obecne są w całej Europie.
Co otrzymują uczestnicy spotkania?
- Bezpośredni kontakt z właścicielami, prezesami i managerami
- Poszerzenie własnej sieci kontaktów o nowe znajomości (nowe branże)
- Zwiększenie widoczności i rozpoznawalności na lokalnym rynku
- Szanse na pozyskanie nowych klientów, partnerów, dostawców, inwestorów lub podwykonawców
- Zdobycie nowej wiedzy i inspiracji na temat efektywnego i regularnego budowania relacji biznesowych
- Szanse na pozyskanie nowych zamówień, zleceń i kontraktów
- Możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy przedsiębiorcami (sprawdzone rozwiązania na zaistniałe problemy lub wyzwania od praktyków)
- Dostęp do szerokiej bazy Członków PTG z całej Polski
- Większa integracja z lokalnym środowiskiem biznesowym - lepsze relacje
- Możliwości przedstawienia aktualnych barier branżowych, przedstawienie dobrych propozycji i zainicjowanie zmian w tym zakresie
- Dostęp do szerokiej oferty szkoleń i webinarów odpowiadającym aktualnym wyzwaniom
- Szanse na współprace z przedsiębiorcami ceniącymi te same wartości
Bonusy
- Każdy uczestnik może otrzymać video nt. Budowania sieci relacji (wymagana chęć otrzymania materiału).
- Każdy uczestnik może otrzymać prezent w postaci Ebooka - Przewodnik po relacjach biznesowych dla zapracowanych przedsiębiorców (wymagana chęć otrzymania materiału).
- Dla uczestników - darmowa konsultacja podczas spotkania 1 na 1 o najlepszych praktykach networkingowych.
- Połącz się z innymi przedsiębiorcami z całej Polski w naszej prywatnej i zamkniętej grupie na Facebooku.
- Korzystaj ze wsparcia lokalnych przedsiębiorców w zamkniętej lokalnej grupie na Whatsappie.
- Zadawaj konkretne pytania dotyczące networkingu i umawiaj się na spotkania 1 na 1.
- Otrzymuj darmowe lekcje na temat budowania relacji biznesowych.
Nasze spotkania
Co mówią przedsiębiorcy na temat PTG
Wydarzenie odbędzie się w czwartek 03.11.2022 o godz. 18.00 w Hotelu Aviator w Radomiu.
Jeśli prowadzisz firmę w Radomiu lub okolicy i potrzebujesz dodatkowej wiedzy i kontaktów dla swojej firmy zapisz się na spotkanie!
Miejsce:
Hotel Aviator****
Program wieczoru
18.00 - Rozmowy kuluarowe, networking (kawa, herbata)
18.15 - Przywitanie Gości i Kolacja integracyjna
18.30 - Prezentacja o PTG w Radomiu
19.00 - Sesja krótkich autoprezentacji wszystkich uczestników
20.00 - Rozmowy kuluarowe, integracja i networking
Wymagana jest rejestracja przez niniejszą stronę.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
O Polskim Towarzystwie Gospodarczym
Logotypy niektórych firm członkowskich PTG:
Serdecznie zapraszamy!
Szczegóły Wieczoru Biznesowego:
- Kiedy: 3 listopada czwartek godz. 18.00
- Miejsce: Hotel Aviator****, ul. Malczewskiego 18, 26-610 Radom
- Prosimy o zabranie ze sobą wizytówek
Kontakt ws. spotkania:
Michał Osiej
Dyrektor ds. Rozwoju PTG
tel. 509-38-48-58
[email protected]
Do zobaczenia! Znajdź nas w social mediach
Miejsce
Malczewskiego 18, Radom