To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Klubowicze i sympatycy
już niedostępne -

Zapraszamy na spotkanie grupy TOP HR po dłuższej przerwie. Tym razem spojrzymy strategicznie na rynek pracy. Najnowsze dane, ekspercka analiza i zaproszenie do dyskusji i wymiany doświadczeń.

- ile firm szuka pracowników?

- jak ograniczać rotację pracowników?

- jak megatrendy będą wpływać na oferty pracy?

- w jakie mity wierzymy jako HR-owcy?

- jakie wyzwania przed nami?

- jak zadbać o swoją formę i efektywność?

W efekcie sformułujemy opinię Grupy TOP HR do Zarządu Związku Pracodawców BCC do podjęcia tematów rynku pracy jako priorytetowych dla naszych firm.

Tradycyjnie znajdzie się czas na wymianę doświadczeń. Tym razem spotykamy się fizycznie w Klubie. W razie zmiany będziemy informować zainteresowanych.

Spotkanie poprowadzi:

Katarzyna Lorenc - Przewodnicząca Grupy HR Loży Warszawskiej BCC, ekspertka BCC ds. rynku pracy i efektywności zarządzania, wiceprzewodnicząca Wojewódzkiej Rady Rynku Pracy, członkini zespołu prawa pracy Rady Dialogu Społecznego, prezes BIZYOU oraz LU-BI. Jest inicjatorką Konkursu Pracownik Roku. Usługi HR, które stworzyła ze swoimi zespołami otrzymały 12 Medali Europejskich za wysoką jakość usług. Od maja 2020 Wicekanclerz Loży Warszawskiej i Wiceprezes BCC.

Czym jest grupa TOP HR?

Grupa TOP HR Loży Warszawskiej działa od 2017 roku. Liczy ok. 200 HR-owców i osób zarządzających firmami członkowskimi, a także sympatyków Klubu zainteresowanych tematyką HR. W każdym roku odbywa 4 - 8 spotkań merytorycznych, które wychodzą naprzeciw potrzebom firm członkowskich. Zagadnienia podejmowane to: trendy HR, zagadnienia benefitowo-płacowe, automatyzacja HR, motywowanie, organizacja pracy zdalnej. To spotkania osobiste jak również w ostatnich latach zdalne trwające 2-3 godzin. Jednym z osiągnięć Grupy jest wygenerowanie konceptu Konkursu Pracownik Roku, realizowanego od trzech lat przez BCC, jedynego konkursu wyróżniającego szeregowych pracowników oraz zespoły. Konkurs promuje ideę doceniania, motywowania pozapłacowego, wdzięczności w biznesie. Rośnie o kilkadziesiąt procent edycja do edycji. Grupa TOP HR kształtuje opinie środowiska, wpływa na rekomendacje i stanowiska klubu, formułuje komunikaty prasowe i zalecenia Grupy do firm członkowskich.Kontakt: [email protected]


Strój: Smart casual

Zobacz również:

konferencje HR Rynek pracy wydarzenia Warszawa