To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Rebrain Meetup #2: Marketing a sprzedaż, miłość czy nienawiść?
już niedostępne -

Zajmujesz się marketingiem? A może sprzedażą? A może myślisz, że marketing i sprzedaż powinny ze sobą współgrać? A może uważasz, że firmy nie potrzebują marketingu, gdy mają dobrych sprzedawców? A może, że przy dobrym marketingu produkty sprzedają się same? 

W październiku poruszamy temat: 

MARKETING A SPRZEDAŻ, MIŁOŚĆ CZY NIENAWIŚĆ?

WSTĘP BEZPŁATNY!

Ponieważ jednak mamy ograniczoną ilość miejsca - aby wziąć udział w spotkaniu - prosimy o rejestrację!

OSZCZĘDZAJ DRZEWA! NIE DRUKUJ BILETU!


EKSPERCI 

Karol Bartkowski - praktyk Cold Callingu i Social Sellingu, czyli łączenia tego, co skuteczne z tym, co ponadto daje nieograniczoną dźwignię. Współgospodarz LinkedIn Local Warszawa, prelegent na wielu konferencjach, podcaster, bloger, autor artykułów do najważniejszych czasopism i portali dla sprzedawców. Sprzedawca z krwi i kości.

Iwona Żelazna, która od ponad 10 lat zajmuje się budowaniem marek superpremium. Iwona tworzyła m.in. pierwszy program art bankingu w Polsce dla Noble Banku, zajmowała się PRem Wine & Food Noble Night i komunikacją marketingową Noble Concierge. Obecnie odpowiada za budowanie marki Nespresso Professional i działania zwiększające efektywność sprzedaży. Epizodycznie jest autorką wykładów, wywiadów i artykułów z zakresu rynku sztuki i kolekcjonowania.


HARMONOGRAM:

18:00 - 18:30 - rejestracja uczestników ♥ networking

18:30 - 18:45 - rozpoczęcie, 

18:45 - 19:30 - wprowadzenie do tematu (prezentacje prelegentów)

19:30 - 20:00 - panel dyskusyjny

20:00 - 22:00 -afterparty ♥ integracja ♥ networking


CO TO JEST REBRAIN MEETUPS?

Gdy prowadzimy biznes lub wykonujemy codzienne obowiązki w pracy, często idziemy utartymi, znanymi schematami nie wiedząc nawet, że wprowadzenie prostych zmian może znacznie ułatwić i usprawnić naszą pracę, a docelowo - pozytywnie wpłynąć na biznes, którym się zajmujemy.
ReBrain Meetup to spotkanie, na którym nie tylko będziemy mogli posłuchać ekspertów z danej dziedziny, ale przede wszystkim - wspólnie podyskutować o wybranym temacie. A jednocześnie - zbudować społeczność ludzi zainteresowanych poprawą swojego biznesu lub po prostu - swojej codziennej pracy.


PARTNERZY WYDARZENIA:

     


KTO ZA TO ODPOWIADA?

Kamil Mirowski- CEO-ORDINATOR ReBrain

Dyplomowany (SGH) specjalista ds. marketingu internetowego. Komunikacją w mediach cyfrowych zajmuje się od 2008 roku. Prowadzi projekty marketingowe, employerbrandingowe, szkolenia oraz warsztaty z wykorzystaniem mediów cyfrowych w komunikacji biznesowej. Dzieli się wiedzą merytoryczną pozyskaną podczas pracy na pierwszej linii frontu. Autor artykułów branżowych, prelegent oraz organizator spotkań o tematyce około-marketingowej. Pracował z takimi markami jak: InPost, Onet, Dr. Oetker, Jutrzenka (Colian), Warka (Grupa Żywiec), AXA Polska, Muzeum Łazienki Królewskie, Mlekpol, Nespresso, Canon, Lyreco, Capgemini. 

Katarzyna Bieniek - CO-ORDINATOR ReBrain 

Jako Specjalista R&D Beauty and Personal Care w Unilever wspiera takie marki jak: Dove, Axe, Tresemme, Signal, Timotei. Ściśle współpracuje z działami: marketingu, trade marketingu i sprzedaży. Prowadzi szkolenia produktowe i warsztaty wewnątrz firmy. Doświadczenie zdobyte podczas zarządzania kategorią w sieci aptek Dbam o Zdrowie wykorzystuje w prezentacjach dla pracowników służby zdrowia. Rozwija się w różnych dziedzinach: od Farmacji poprzez Marketing Management po Project Management. Uwielbia zdobywać wiedzę i wykorzystywać ją do optymalizacji procesów.


MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z organizatorem:

Kamil Mirowski

tel. 602 686 610

kamil@rebrain.pl

Zobacz również:

konferencje HR Marketing wydarzenia Warszawa