To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Bilet normalny 1 osobowy Normalny

Bilet normalny 1 osobowy

już niedostępne 100,00 zł -
Bilet dla 2 osób Bilet-duo

Bilet dla 2 osób

już niedostępne 180,00 zł -

Rewolucja w MLM 3.0. Nowe trendy zarządzania strukturami MLM.- Dr Alina Vogelgesang   Niezależny ekspert MLM/DS. - autorskie szkolenie praktyczne

Jest to RZECZOWE autorskie szkolenie praktyczne MBM z dr Aliną Vogelgesang niezależnej ekspertki MLM/DS pełne konkretnych wskazówek jak prowadzić stabilny biznes MLM w erze MLM.3.0.

Szkolenie zawiera całkowicie NOWE TREŚCI !!!Skierowane jest dla każdego zainteresowanego branżą MLM niezależnie od firmy z którą współpracuje!

Rynek MLM uległ ewolucyjnej rewolucji w działaniu, metody starego modelu MLM nie działają, szybkie budowanie struktur skutkuje ich szybką destabilizacją. Nowy klient MLM wymaga nowego podejścia, opartego na prawdzie i wartościach. Pojawia się nowy typ klienta MLM, którego musisz zaakceptować w przeciwnym razie odpadniesz z rynku. Już nie masz wyjścia! Te 120 minut zmieni Twój sposób prowadzenia struktur MLM i przygotują Ciebie na zmiany, które są nieuniknione!

Bądź o krok od innych w MLM!

 • Zdobądź nowe kluczowe kompetencje biznesowe niezbędne do budowania Twojej przewagi konkurencyjnej na rynku MLM 3.0.
 • Dostaniesz  najnowszą wiedzę- przedstawiona bardzo przystępnie, która pozwoli efektywnie zbudować Twoja strukturę MLM w nowej erze MLM 3.0.
 • Wygraj dziś i jutro dzięki sile nowych idei, które zmieniają biznes MLM
 • Poznaj nowe trendy zarządzania strukturami MLM, które wykluczą stary model biznesu MLM.
**************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Dowiesz się:

 • Jak podejmować lepsze decyzje w nieprzewidywalnej epoce MLM 3.0?
 • Co zrobić by nie wypaść z rynku MLM w nowej erze MLM?
 • Jak budować więzi z klientami MLM nowej ery?
 • Jak skutecznie pracować z klientem MLM nowej ery?
 • Dlaczego lepiej kooperować niż konkurować z klientem MLM?
 • Czego chce dzisiejszy klient MLM?
 • Jak zmniejszyć jego "koszty"?
 • Jak połączyć "serce marketingowca" z "sercem nauczyciela"?
 • Co działało kiedyś, a co działa dziś w MLM?

Ponadto:

 • Weźmiesz udział w autorskim, praktycznym szkoleniu MBM.
 • Uzyskasz konkretną wiedzę i umiejętności dostosowane do specyfiki biznesu MLM
 • Całe szkolenie prowadzone jest przez niezależnego eksperta MLM/DS -dr Alinę Vogelgesang.
 •  Otrzymasz autorskie materiały szkoleniowe

TO niepowtarzalna okazja dla Ciebie i Twojej grupy !!! Gwarantuję satysfakcję ze spotkania i siłę i motor do pracy ! ZAINWESTUJ W GRUPĘ I ZORGANIZUJ TO SPOTKANIE !!


Czas: 11:00-13:00

Gdzie?: 14 września Bydgoszcz Hotel City

Cena :100 zł/os lub 180 zł /2os. W przypadku zamówień grupowych prosimy o kontakt mail: alpiogroup@gmali.com.

*************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

UWAGA: szkolenie ma charakter praktyczny, więc obowiązuje LIMIT MIEJSC!

LICZY SIĘ KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ i wpłat !!!

możliwość zakupu biletów:

 1. portal evenea.pl lub
 2. mailem: alpiogroup@gmail.com  i dokonując wpłaty na konto:

Bank Zachodni WBK 69 1090 2011 0000 0001 3495 9228

ALPIO Group sp.z.o.o. ul. Strzelców Bytomskich 169/2 Bytom 41-914

NIP 6263027318

z dopiskiem: Rewolucja MLMGdańsk + mail    np. Rewolucja MLMGdańskjannowak@onet.pldr Alina Vogelgesang


Alina Jadwiga Vogelgesang- doktor nauk ekonomicznych, absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Rektor Gliwickiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości, Członek Business Centre Club oraz Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, wykładowca Master Business MLM, trener i doradca biznesu MLM, prekursorka MLM w nauce, autorka trzech bestselerów książek o MLM (Autorka bestsellera-pierwszej w Polsce monografii naukowej o marketingu sieciowym "Multi Level Marketing w gospodarce rynkowej", za którą w 2013 roku uzyskała prestiżową nagrodę im. prof. dr hab. Marcina Bielskiego przyznawaną przez Wyższą Szkołę Biznesu NLU w Nowym Sączu), właściciel PHU ALPIO. Przewodnicząca kapituły konkursowej MLM Business Awards, ekspert kapituły konkursowej "Współpraca sfery przedsiębiorstw i nauki" w ramach marki INNOSILESIA 2013. Autorka wielu publikacji naukowych i badań m.in. na potrzeby Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Prelegent wykładów otwartych oraz warsztatów z ramienia Fundacji FOR prof. Leszka Balcerowicza. Redaktor naukowy czasopisma ogólnokrajowego "Network Magazyn". Autorka i założycielka MBM - Master Business MLM- elitarnych szkoleń zawodowych dla branży MLM. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.alinavogelgesang.com.


Master Business MLM- to cykl elitarnych i zawodowych szkoleń MLM prowadzonych według autorskiego programu dr Aliny Vogelgesang - autorki bestselerowych książek o MLM tzw. 'lodołamaczy opornych w MLM'. W 2018 roku jej praca na rzecz Prekursorstwa przedsiębiorczości MLM została wyróżniona nagrodą jako jedna ze 100 Wybitnych Polek na 100-lecie Wolnej Polski!

Ponad 27 tysięcy słuchaczy do 2018 roku usłyszało i uczestniczyło w wykładach i warsztatach MBM z wielu firm m.in.Forever Living Products, Amway, FM Group, Arbonne, Flavon, Akuna, Fm World...itp.


Zobacz również:

szkolenia MLM wydarzenia 85-950 Bydgoszcz