River Day

20 Lipca 2019, 10:00-16:00 (Sobota)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Rejs godz. 9:45
Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  Rejs godz. 11:00
Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  Rejs godz. 12:15
Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  Rejs godz. 13:30
Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  Rejs godz. 14:45
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

River Day, czyli rejsy z przewodnikiem po rzece Odrze i Oławie, organizowane są w ramach Dnia Otwartego inwestycji Angel City, który odbędzie się 20 lipca w biurze sprzedaży apartamentów przy ul. Walońskiej 11/4u, w godz. 10.00 - 15.00. Rejsy wyruszą z mariny nad rzeką Oławą przy ul. Walońskiej obok apartamentowca Angel River. Przewidziana trasa obejmuje m.in. wybrzeże Juliusza Słowackiego, most Grunwaldzki, bulwar Dunikowskiego, wybrzeże Stanisława Wyspiańskiego. Bezpłatne rejsy z przewodnikiem rozpoczną się o 11.00 i potrwają do 16.00. Ilość miejsc jest ograniczona.


ZAPRASZAMY DO POLUBIENIA NASZEGO PROFILU NA FB: https://www.facebook.com/AngelCityWroclaw/, GDZIE JUŻ W NAJBLIŻSZĄ ŚRODĘ I CZWARTEK DO WYGRANIA 4 PODWÓJNE ZAPROSZENIA NA NASZ REJS.

Podczas rejsu dowiecie się, w jaki sposób toczyło się nadrzeczne życie Wrocławia. Jest to już kolejne wydarzenie z tego cyklu organizowane przez Angel Poland Group. Do tej pory wzięło w nim udział prawie 500 osób. 

Ponadto w ramach dnia otwartego obok rejsów statkiem, będzie można skorzystać ze specjalnej, wakacyjnej oferty na zakup mieszkań w najnowszej inwestycji przy ul. Walońskiej tj. Angel City a także zobaczyć Wrocław z perspektywy najwyższego budynku na Przedmieściu Oławskim.

Angel City Wrocław to kolejna - po ostatnio zrealizowanych Angel River i OVO Wrocław - inwestycja grupy deweloperskiej Angel Poland Group w stolicy Dolnego Śląska, która istnieje od 2003 roku. Zatrudnia około 300 pracowników w biurach w Krakowie i we Wrocławiu. Grupa należy do czołowych deweloperów w Polsce, z inwestycjami o wartości przekraczającej 500 mln euro. W portfolio firmy znajdują się flagowe projekty: Angel Stradom, Angel Wawel, Angel Plaza, Angel City Kraków, Wilanow One (Warszawa), Angel River, kompleks apartamentowy OVO z hotelem DoubleTree by Hilton, czy 5-gwiazdkowy butikowy hotel The Granary. Ponadto grupa wybudowała również dom opieki dla seniorów Angel Care we Wrocławiu.

Zobacz również:

sport i rekreacja Rejs wydarzenia Wrocław